“Denizlililer Tam Destek Hep Destek”

Yukatel Denizlispor’da yeni sezon sloganı belli oldu. Eski başkanlar, yönetim kurulu üyeleri ve iş adamları ile yapılan istişare toplantısında yılın sloganı “Denizlililer Tam Destek Hep Destek” olarak belirlendi.

“Denizlililer Tam Destek Hep Destek”

Yukatel Denizlispor Yönetimi eski başkanlar, yönetim kurulu üyeleri ve iş dünyasından isimlerle birlik ve dayanışma yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe kulüp eski başkanları Mustafa Baysal, Zafer Katrancı, Ali Marım ile birlikte Turgut Dalaman, Hasan Kasapoğlu, Seyfi Başer,Şeref Arpacı, Osman Aydınlı, İbrahim Tan, Mehmet Ekizler, Kamuran Uysal katıldı. Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, yardımcıları Nevzat Yakı ve Kaan Şanlıkan’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda mevcut durum hakkında bilgi verildi.+

TECRÜBELİ İSİMLER ‘SABIR’ DEDİ

Kulübün mali ve sportif başarısının ele alındığı toplantıda kurumsal hafızasının geleceğe taşınmasında önemli, etkili olacak bilgiler paylaşıldı. Deneyimli yöneticiler tecrübelerini mevcut yönetime aktardı. Sportif müsabakaların 3 sonuçlu olduğuna vurgu yapan tecrübeli yöneticiler, son müsabakalarda alınan sonuçlar karşısında sabırlı olmak gerektiğinin altını çizdi. Bu yılın sloganı “Denizlililer Tam Destek Hep Destek” olarak belirlendi. Yeşil-siyahlıların geçtiğimiz yıl sloganı ‘O Sene Bu Sene’ olarak belirlenmiş ve bu slogan ülke genelinde yankı uyandırmıştı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER