Denizlispor, 10 otomobili futbolcuların hizmetine sundu

Denizlispor’da kurumsal yapı ve yeniden yapılanma anlamında çalışmalar devam ediyor. Yeşil-siyahlılar futbolcular için 10 adet sıfır kilometre ve tamamı ‘DS’ plakalı araç kiraladı ve futbolcuların hizmetine sundu.

Denizlispor, 10 otomobili futbolcuların hizmetine sundu

Horoz’da futbolcuların ayağı yerden kesildi. Yeşil-siyahlılar 10 adet ‘DS’ plakalı sıfır kilometre araç kiraladı ve futbolcuların hizmetine sundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “Futbolcularımız bizim en değerlimiz. Onlar için her şeyin en iyisini yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Araçlar konusunda acele etmedik ve hepsini sıfır kilometre olarak kiraladık. Kulübümüze ait tüm araçlar resmi kurumlar tarafından icralık. Resmi kurumlara olan borçlarımızı bitirmek üzereyiz ve bu araçlar hakkında planlamalarımız var. Takımımızın sahada gösterdiği performans ve puan durumundaki yerimiz bizleri son derece mutlu ediyor. Son maçımızda aleyhimizde çalınan penaltı ve iptal edilen golümüzün yorumunu değerli camiamıza bırakıyorum. Biz her şeyin en güzelini yapmak için gayret göstereceğiz. Biz Süper Lig’e ses getirmek için geldik. Takımımızın bunu gerçekleştirecek güce ve disipline sahip olduğunu biliyoruz” dedi.

Daha önce kulüpte araç sıkıntısı yaşanmış ve bu süreçte yeşil-siyahlı kurmaylar eşlerinin ve çocuklarının araçlarını futbolculara tahsis etmişti.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER