Denizlispor, Abalıoğlu Yağ ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Denizlispor, forma göğüs sponsorunu buldu. 13 maç boyunca yeşil-siyahlıların göğsünde taşıyacağı firma ile imzalar sonunda atıldı…

Denizlispor, Abalıoğlu Yağ ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Denizlispor ile Abalıoğlu Yağ arasında 13 maçlık isim ve forma göğüs reklamı sponsorluğu anlaşması yapıldı.

Denizlispor bugünden itibaren “Abalı Denizlispor” ismini kullanacak ve forma göğüs reklamında ise “ABALI” logosu yer alacak.

Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleştirilen anlaşmada konuşan Abalıoğlu Yağ Yönetim Kurulu Başkanı Baha Abalıoğlu, “Her sezon elimizden geldiğince destek olduğumuz Denizlispor bu sezon çok farklı bir ivme yakaladı. Bu sezon maçlarımızı gururla takip ediyoruz. Bu yılda elimizden gelen desteği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Desteklerinden dolayı Baha Abalıoğlu’na teşekkür eden Başkan Ali Çetin, “Baha Abalıoğlu Bey’in nezdinde Orhan Abalıoğlu ve ailesine, Denizlispor’umuza yapmış oldukları destekleri için çok teşekkür ediyorum. Her yıl yaptıkları desteklerde en büyük payı Denizlispor’a ayıran Orhan Abalıoğlu ailesi gerçek bir Denizlispor sevgisi ortaya koymuşlardır. Şahsım ve yönetim kurulumuz adına Orhan Abalıoğlu ve ailesine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sponsorluk anlaşmasının sağlanmasında emeği geçen Recep Dayı Bey’e katkılarından dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ederiz” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211