DENİZLİSPOR ALTYAPI ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKİMİNE KATILDI

Denizlispor altyapı öğrencileri DOÇEV tarafından Acıpayam’ın Alaattin Köyü’nde düzenlenen Fidan Dikim Etkinliği’ne katıldı.

DENİZLİSPOR ALTYAPI ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKİMİNE KATILDI

DOÇEV tarafından Acıpayam Alaattin köyünde düzenlenen Fidan Dikim Etkinliği’ne katılan Denizlispor altyapı öğrencileri, ağaç dikimi gerçekleştirdi.  Yeşil siyahlılara Altyapı Yöneticisi Recep Dayı ve antrenör Çağrı Ayça eşlik etti.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
Etkinlik kapsamında sosyal sorumluluk bilinçlerinin artması hedeflenen altyapı öğrencileri fidan dikim etkinliğinde renkli görüntülere imza attı.

DAYI: “GELECEĞE UMUTLA BAKMALIYIZ”
Bundan sonraki süreçte altyapıda oynayan gençlerimizin sadece futbol yeteneklerinin değil sosyal sorumluluk yönlerinin de güçlendirileceğini belirten Altyapı Yöneticisi Recep Dayı, “Doğaya ve çevreye karşı bilinçli bireyler yetiştirmek istiyoruz. Saygın gençler yetiştirerek geleceğe umutla bakmalıyız. Biz bu anlamda elimizden geleni yaparak bu tür faaliyetlere daha fazla katılacağız. Bu etkinliği düzenleyen DOÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İsmet Abalıoğlu’na, Sn. Mehmet Ali Abalıoğlu’na ve Vakıf Müdürü Bahtiyar Bey’e yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER