Denizlispor Başkan Yardımcısı Cinkaya: "Futbolcularımız ile özel olarak ilgilendik"

Yukatel Denizlispor Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya, Gençlerbirliği'ni deplasmanda 2-1 mağlup ederek toplamda 6 haftalık galibiyet özlemini sonlandırdıkları maçın ardından konuştu.

Denizlispor Başkan Yardımcısı Cinkaya: "Futbolcularımız ile özel olarak ilgilendik"

Futbolcuların bu maça konsantre olması için yönetim kurulu olarak ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Cinkaya, "Lige kötü bir başlangıç yaptık. Takım olarak zor zamanlar geçirdik. Yeni bir takım olmanın verdiği dezavantajı yaşadık. Uyum sorunu yaşadık ama artık bunlar geride kaldı. Yönetim olarak futbolcularımız ile özel olarak ilgilendik ve onlara bu maçın önemini anlattık. Bugün kötü bir dönemi güzel bir oyunla kapattığımızı düşünüyorum" dedi.

Futbolculara ve teknik heyete özel olarak teşekkür eden Cinkaya, "Robert hocaya ve ekibine teşekkür ediyorum. Böylesini ilk kez gördüm, tüm oyuncular ile özel olarak ilgilendi. Futbolcularımızda onun istediklerini sahaya yansıtmayı başardı. Bu galibiyet yönetimimizin, futbolcularımızın, teknik heyetimizin ve hatta çalışanlarımızın emeklerinin karşılığıdır. Şimdi önümüzde Beşiktaş maçı var. Bu karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanarak, kendi evimizde bir galibiyet serisi başlatmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulu olarak gece gündüz demeden mesai yaptıklarını ifade eden Yavuz Cinkaya, "Başkanımız Ali Çetin ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte çok çalışıyoruz. Sürekli olarak toplantılar düzenleyerek takım için faydalı olabilecek her şeyi düşünüyoruz. Bizler üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız. Daha çok çalışarak bu takımı en iyi seviyeye getireceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER