Denizlispor Başkanı Ali Çetin ateş püskürdü!

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, transferi tahtasını açmak için 4 Milyon 600 Bin TL ödeme gerçekleştirdiklerini söyledi. Bütün engellemelere rağmen operasyonu tamamladıklarını ifade eden Başkan Çetin, sezon başında takımdan ayrılan Barış Örücü ve Berkan Afşarlı’ya ise ateş püskürdü.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ateş püskürdü!

Süper Lig yolunda yoluna emin adımlarla devam eden Denizlispor Başkan Ali Çetin, uzun uğraşlar sonucu transferi açtıklarını ifade etti ve sert açıklamalarda bulundu.

“ÖMER ALP’E 30 BİN TL FAZLA VERMİŞİZ”

18 Ocak Cuma gününe kadar ‘canımızın son damlasına kadar 4 Milyon 600 Bin TL ödedik’ diyen Başkan Çetin, “ Çok uğraştık. Büyük ödemeler gerçekleştirdik. Ömer Alp Kulga’ya 30 Bin Lira fazla para bile ödemişiz. 8. Ayda oyuncu 30 Bin TL almış ancak bizim hesaplarımızda görünmüyor. Açıkçası hesabı tutulmamış. 300 Bin Lira gibi bir alacağı vardı. Faizini bizden almadı hakkını helal etsin. Başkan Yardımcımız Yasin Özpek’i aramış ve ben 8. Ayda 30 Bin TL almıştım demiş. Çocuk parayı geri gönderdi” dedi.

“BU KULÜP BERKAN’A SAHİP ÇIKMIŞ, YAZIKLAR OLSUN”

Eski futbolcular Barış Örücü ve Berkan Afşarlı’ya sert çıkan Başkan Çetin, “ Barış Örücü faizleriyle beraber parayı aldı. Babasından 5 lira harçlık alıp bizden çakmak alan çocukların parasını aldı, haram olsun. Berkan Afşarlı’da aynı şekilde. Bu kulüp onu kanser hastalığını atlattıktan sonra sahip çıkmış. Kendisini aradım. Bak fazla oynamamışsın faizi ödemeyelim dedim. ‘Benimle muhatap olma avukatımla görüş’ dedi. Kendilerine mesaj da attım. Yazık değil mi bu şehre? Yazıklar olsun, haram olsun. Hak etmedikleri paraları aldılar bizden” diye konuştu.

“FATİH TEKKE’YE EZİYET ETMİŞLER”

Fatih Tekke’ye teşekkür eden Başkan Çetin, “ Hoca buradan giderken üzmüşler, eziyet etmişler. Aramak istedim, sakın arama, mümkün değil, bize kırgın dediler. Aradım kendimi tanıttım. 160 Bin Lira parayı gönderdim. 5-6 ay yapılandırdık. Antalya’da kamptaymış. Görevli arkadaşlara sabaha kadar parayı hocaya teslim edeceksiniz yanınıza zincir alın parayı ulaştırın dedim. Kardan dolayı Serinhisar’da yolda kalmışlar. Hocaya video çekip göndermişler, bilgisi olsun diye… Fatih Hoca beni aradı. ‘Siz deli misiniz’ adamları bu havada neden gönderdiniz dedi. Hocaya ‘senin hakkını nasıl öderiz. Biz sana söz verdik’ dedim. Kendisine çok teşekkür ederim. Reha Erginer faizlerine kadar almıştı. Böyle insanlarda var” dedi.

,

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211