“Denizlispor Başkanı Çetin’e ‘üç bodyguard’ aranıyor”

Süper Lig’e geçen sezonun şampiyonu Galatasaray’ı yenerek müthiş bir başlangıç yapan ve ardından ezeli rakibi Antalyaspor’u kendi evinde deviren Yukatel Denizlispor, kulüp bünyesinde çalıştırılmak üzere “üç yakın koruma ve şoför” alımı yapacak. Başkan Ali Çetin’i ve yönetim kurulu üyelerinin güvenliğini sağlamak amacıyla kurulacak ekip için kulübün resmi internet sitesi ve kariyer.net’te eleman ilanı verildi.

“Denizlispor Başkanı Çetin’e ‘üç bodyguard’ aranıyor”

Süper Lig’e geçen sezonun şampiyonu Galatasaray’ı yenerek müthiş bir başlangıç yapan ve ardından ezeli rakibi Antalyaspor’u kendi evinde deviren Yukatel Denizlispor, kulüp bünyesinde çalıştırılmak üzere “üç yakın koruma ve şoför” alımı yapacak. Başkan Ali Çetin’i ve yönetim kurulu üyelerinin güvenliğini sağlamak amacıyla kurulacak ekip için kulübün resmi internet sitesinde eleman ilanı verildi.

Süper Lig’de çıktığı ilk 2 maçtan 6 puan çıkararak dikkatleri üzerine çeken Yeşil-Siyahlılar bir taraftan kurumsal çalışmalara da hız verdi. Yukatel Denizlispor Kulübü’nden kendi sitesi dışında kariyer.net’e de verilen eleman ilanında yakın koruma ve şoför pozisyonlarına eleman arandığı duyuruldu. Yeşil-siyahlıların internete geçtiğimiz hafta başında verdiği ilana çok sayıda başvurunun geldiği belirtildi.

İŞTE BODYGUARDDA ARANAN ÖZELLİKLER!

İlk 2 haftadaki başarılı çıkışı ile Süper Lig’e renk getiren Yukatel Denizlispor Kulübü tarafından internete verilen iş ilanında; genel nitelikler ve iş tanımıyla ilgili de detaylar paylaşıldı. Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl görev yapma şartının bulunduğu genel niteliklerde, “motivasyonu yüksek, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, üst düzey protokol ve gizlilik kurallarına hakim, takipçi ve sonuç odaklı çalışma prensibi olan, sorumluluk alma ve inisiyatif kullanma konusunda başarılı, insan ilişkilerinde başarılı, kriz yönetiminde tecrübeli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan ve 30 yaş üstü adayların arandığı” ifade edildi.

İLANDA “BAŞKANI KORUYACAK” NOTU!

Tecrübeli ve özgeçmişi güncel adayların öncelikli olarak değerlendirileceği belirtilen ilanın yapılacak işin içeriği iş tanımında ise; ‘Yönetim kurulu başkanının yakın korumasında görevlendirileceği’ notu düşüldü. Gelebilecek her türlü saldırıya karşı Başkan Ali Çetin ve kurmaylarını koruyacak olan bodyguardlardan istenenlerde madde madde iş ilanına eklendi. İlanda “Günlük seyahatler ve görüşmelerde başkanın ve diğer yönetim kurulunun karşılaşabileceği problemlerde öncülük ederek sorunları çözecek, şehirlerarası aktif araç kullanabilecek, gerekli durumlarda sakin kalarak olaylara profesyonel olarak müdahalede bulunabilecek, görsel olarak yakın koruma baskısını dışarıya aktarabilecek, gelebilecek olan muhtemel tehditler hakkında önlemler alacak, gerektiğinde kolluk kuvvetlerine bilgi verecek, olası bir saldırıda gerekli önlemleri alarak başkanı koruyacak, gerektiğinde yakın koruma teknikleri kullanacak, araç takiplerinde eşlik edecek, yönetim açık alanda iken sürekli gözetleme yapacak ve diğer koruma görevlileri ile irtibatta olacak” ifadelerine de yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER