Denizlispor'dan ‘Hatıra Bilet Kampanyası!

Yukatel Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin taraftardan destek amaçlı hayali taraftar için sanal biletin satışa sunulacağını söyledi. Proje kapsamında satışa sunulan her bilet için tribünde taraftarın ismine yer verilecek.Yukatel Denizlispor, pandemi nedeniyle seyircisiz oynanacak olan maçlara özel  ‘Sezonluk Hatıra Bilet’ projesini hayata geçiriyor. Kulüp Başkanı Ali Çetin; “Denizlispor-Hatayspor maçı için düşünsek de, destek bulabilirsek kombine bilet haline dönüştürmeyi planlıyoruz” dedi.

Denizlispor'dan ‘Hatıra Bilet Kampanyası!

Seyircisiz oynanan maçlar nedeniyle bilet geliri elde edemeyen Yukatel Denizlispor, kulübe gelir sağlayabilecek yeni bir projeye imza attı. Yeşil-siyahlı ekip, bu hafta sonu oynanacak olan Atakaş Hatayspor maçı öncesi ‘Sezonluk Hatıra Bilet’ kampanyası başlattı. Bugün saat 11.00’de Denizlispor Store mağazasından satışa sunulacak olan hatıra biletlerin fiyatı ise 20 TL olarak belirlendi. Yukatel Denizlispor, 10 adet ve üzeri alım yapan tüm firma ve şahısları sosyal medya adreslerinde yayınlayarak onurlandıracak. Günlük olarak yayınlanacak listede Yukatel Denizlispor’a destek veren taraftarların isimleri yer alacak.

ADRESE TESLİM "HATIRA BİLET"

Kulüpten yapılan açıklamaya göre; tüm ilçeler, şehir dışı ve yurt dışına teslimat yapılabilecek. Merkez ilçeler için en az 20 bilet alınması gerekirken, 30 ve üzeri bilet alınırsa tüm ilçelere teslimat yapılacak. Şehir dışı ve yurt dışı kargo için ise en az 50 hatıra bilet alma zorunluluğu bulunuyor. Şehir dışı ve yurt dışından sipariş vermek isteyenler whatsApp ve telefon ile sipariş verebilecek.

YÖNETİM KAPI KAPI DOLAŞACAK

Yukatel Denizlispor yönetim kurulu hatıra bilet kampanyası için kapı kapı dolaşarak bilet satacak. Denizli içerisinde her noktaya ulaşmayı planlayan yöneticiler, hatıra bilet satışları ile kulübe ciddi bir gelir kaynağı yaratacak.

“TARAFLARIN İSMİNİ TRİBÜNÜNDEKİ SANDALYEYE YAZACAĞIZ"

Konuya ilişkin Haluk Ulusoy Tesisleri’nde açıklama yapan Yukatel Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin; “Kötü dönemi ağır hasarla tüm şehir hep birlikte aşmak istiyoruz.  Bu sebeple bir projeyi hayata geçireceğiz. Sezon boyunca bunu düşünüyoruz. Hatayspor maçı için hatıra bilet satacağız. Alınan her bilet için taraftarın ismini tribünündeki sandalyeye yazacağız. Şimdilik Denizlispor-Hatayspor maçı için düşünsek de, destek bulabilirsek kombine bilet haline dönüştürmeyi planlıyoruz. Biletler için cüzi fiyat düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER