Denizlispor eski başkanı Katrancı'dan birlik çağrısı

Denizlispor eski başkanlarından Zafer Katrancı son günlerde Denizlispor yönetimine karşı getirilen hakarete varan eleştirilere ilişkin konuştu. Kendisinin başkanlık yaptığı dönemde de bu tür olaylar yaşadığının altını çizen Katrancı, “Yönetimin arkasındayım. Yapılanlar yanlış. Denizlispor’a kimse zarar vermesin” dedi.

Denizlispor eski başkanı Katrancı'dan birlik çağrısı

Denizlispor eski başkanlarından Zafer Katrancı, yeşil siyahlı yönetime karşı yapılan eleştirilerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Katrancı, “Geçen sezon çok büyük bir iş başarıldı. “O sene bu sene” sloganıyla gayet iyiydi. O sene bu sene oldu ve çok zor şartlar altında Başkan Ali Çetin ve yönetimi takımı 9 sene aradan sonra Süper Lig’e çıkardı. Son günlerde yönetime yapılan eleştirileri çok haksız buluyorum. Zamanında o eleştiriler hepimize yapıldı. Başkanın özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. Başkan çok yıpratıldı. Başkana da hak vermek lazım. İnsanların ailesi, çoluğu, çocuğu var. Hakarete varan sözler asla yapılmamalı. Denizlispor Stadı’nın modern hale getirilmesi çok büyük bir iş. Hiçbir babayiğit bu işi yapamazdı. Stadı tamamen yeniden yapmış gibi modern hale getirdiler. Ali çetin, statta yattı, statta kalktı. Bu iş çok büyük bir iş. Her babayiğidin harcı değildi” diye konuştu. 

Son oynanan Ankaragücü maçı ile ilgili de konuşan Katrancı, “Bu maç öncesi 1 puana ihtiyacımız vardı. 90 dakika boyunca çok iyi futbol oynadık. Hatta bu maçı internetten izledim. Şehir dışındaydım. Şuan biraz şansın yanımızda olduğunu ifade etmek istiyorum. Ancak ligde kalmak çok önemliydi. Denizlispor büyük bir işi başardı” diye konuştu.

“YÖNETİMİN ARKASINDAYIM”

Denizlispor’a kimsenin zarar vermemesi gerektiğinin altını çizen Katrancı, “Bu saatten sonra kim ne istiyor, anlayabilmiş değilim. Yapılan eleştiriler haksız ve yanlış. Denizlispor yönetimi takımı ligde bıraktı. Ayrıca Denizlispor yönetimi tecrübede kazandı. Yönetimi herkesin desteklemesi lazım. Ben eski başkan Zafer Katrancı olarak bu yönetimin arkasındayım. Zamanında ben başkan iken arabam yumruklandı. Arabamın lastiği kesildi. Bana saldırılarda oldu. Aynı tezgah şuanda uygulanmaya çalışılıyor. Bu yapılanlar yanlış. Denizlispor’a kimse zarar vermesin. Kenetlenmemiz gerek. Aynı şeyler zamanında bana da yapıldı ama ben yılmadım. Ali Çetin de yılmayacaktır. Kimse kimseye hakaret edemez. Bir ve beraber olmalıyız” ifadelerine yer verdi

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER