Denizlispor-Fenerbahçe maçının faturası kesildi!

Türkiye Futbol Federasyonu, Yukatel Denizlispor-Fenerbahçe karşılaşmasında yaşanan olaylarla ilgili; yeşil-siyahlılardan Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan ile Kulüp Görevlisi Mustafa Yakı, sarı-lacivertlilerden ise Sportif Direktör Emre Belözoğlu ile  A takım idari koordinatörü Selçuk Şahin'in PFDK'ya sevk edildiğini açıkladı.

Denizlispor-Fenerbahçe maçının faturası kesildi!

Olaylı Yukatel Denizlispor-Fenerbahçe karşılaşmasının faturası kesildi. Türkiye Futbol Federasyonu;  Yukatel Denizlipor’u ‘"talimatlara aykırı hareketleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi, Süper Lig ve TFF 1. Lig Yayın Talimatı m. 8/12 ve 8/13 maddeleri ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/2 maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verdi.

2 KULÜPTEN 4 KİŞİ PFDK’YA SEVK EDİLDİ!

Yeşil-siyahlıların Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan ve kulüp görevlisi Mustafa Yakı; aynı müsabakadaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca 08.12.2020 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.

EMRE VE SELÇUK TEDBİRSİZ OLARAK PFDK’DA!

Konuk ekipte ise Sportif Direktör "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/2 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilirken, A takım idari koordinatörü  Selçuk Şahin'in aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/2 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER