Denizlispor - Galatasaray maç biletleri satışa çıktı

2019-2020 Spor Toto Süper Lig’in en heyecanlı karşılaşmalarından biri olan Yukatel Denizlispor- Galatasaray maçının biletleri satışa çıktı.

Denizlispor - Galatasaray maç biletleri satışa çıktı

2019-2020 Spor Toto Süper Lig’in en heyecanlı karşılaşmalarından biri ilk hafta Denizli’de oynanacak. Geçen sezon 1.Lig’i şampiyon olarak bitiren Yukatel Denizlispor ile aynı sezon Süper Lig şampiyonu olan Galatasaray karşılaşacak. Maç, 16 Ağustos Pazar Günü saat 20.30’da oynanacak. İki şampiyonun karşı karşıya geleceği maç için biletler, satışa çıktı. Bilet Fiyatları: VIP 750 TL, Loca Önü 400 TL, D Üst, B Üst 400 TL, E Alt, E Üst 300 TL, A Alt, A Üst 300 TL, Maraton 200 TL, Aile Tribünü 200 TL ve Kale Arkası 100 TL.

Yukatel DenizliSpor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Tribünlerimize ait biletler sadece Denizlispor logolu kartlar ile satın alınabilir. Galatasaray logolu passolig kart sahipleri sadece misafir tribünden bilet alabilirler. Aile tribünü biletleri sadece Denizli Atatürk Stadyumu bilet gişelerinden satılacaktır. Misafir tribün biletleri satışı ileri bir tarihte gerçekleştirilecektir. 7 yaş ve üzeri çocuklara Passolig kart ve maç bileti alınması zorunludur. Biletler Denizli Atatürk Stadyumu bilet gişeleri, www.passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil Uygulaması üzerinden satın alınabilecektir. Engelli vatandaşlarımızın gişelere engelli kartlarının aslı ile başvurmaları halinde ücretsiz engelli bileti yüklemesi yapılacaktır. Müsabaka günü engelli bilet yüklemesi yapılmayacaktır. Passolig kart başvuru ve kart vizeleme işlemleri passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil uygulaması ve Denizli Atatürk Stadyumu bilet gişesinden yapılacaktır. Maç günü gişelerimizden passolig kart başvurusu yapılamamaktadır. Taraftarlarımız passolig kartları yanlarında olmadan cep telefonlarındaki Passo Mobil uygulamasını kullanarak QR kodunu stadyum turnikelerine okutarak müsabakaya giriş yapabileceklerdir. Denizli Atatürk Stadyumu bilet gişeleri 09:00 - 18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER