Denizlispor maçının ardından Galatasaray’da Hasan Şaş istifası!

Galatasaray’da Yukatel Denizlispor yenilgisinin ardından teknik heyetten Hasan Şaş, “Beni günah keçisi yapanlar hepiniz Allah’ın adeletiyle ezileceksiniz” diyerek, istifa ettiğini duyurdu.

Denizlispor maçının ardından Galatasaray’da Hasan Şaş istifası!

İstanbul’a dönen Galatasaray’dan şoke eden bir istifa haberi geldi.

Hasan Şaş, istifasını; “Galatasarayıma, hocama ki adam gibi adam, Levent kardeşime, Ümit kardeşime başarılar diliyorum. Kalbim hep sizinle. Ben sevdiğime zarar vermem. Görevimden istifa ediyorum, hakkınızı helal edin, hoşçakalın. Beni günah keçisi yapanlar, hepiniz Allah’ın adaletiyle ezileceksiniz” şeklinde sosyal medyadan duyurdu.

Dün istifa eden Hasan Şaş, bugün sosyal medya hesabından istifa kararından döndüğünü açıkladı.

Şaş'ın istifasının ardından dünden bu yana Galatasaraylı taraftarlar, yardımcı antrenörün görevine geri dönmesi için sosyal medyada birçok mesaj yayınlamıştı. Fatih Terim ve Levent Şahin'le olan bir fotoğrafını kişisel sosyal medya hesabından paylaşan Hasan Şaş, şu açıklamayı yaptı: 

"Bazen zor zamanlarda ihtiyacın olan sadece şefkattir. O şefkat ki hayatını adadığın renklerden, gençliğinden, emeklerinden, hayallerinden ayrılmana izin vermez. Hiç hata yapmamış, hiç yüzün düşmemiş, hiç hayal kırıklığı yaşamamış gibi yoluna devam etmeni, birşey olmamışcasına tekrar çalışmanı sağlar o şefkat. Üzülürken üzdüğüm, kırılırken kırdığım herkesten hem özür dilerim hem teşekkür ederim. Bugün yeniden sarı kırmızı başarılar için daha çok çalışacağım ilk gün. Allah utandırmasın."

ŞAŞ: “10 YAŞINDA OLAN KIZIMA KÜFÜR ETTİLER”

Kavganın ardından istifasını sunan ancak kabul edilmeyen Şaş, olaylarla ilgili konuştu. “Maç sonu sakindim” diyen Şaş, “ Tebrik ettim karşı takımı tutanları. Sonra, kendini bilmez bir meczup, anneme ağza alınmayacak küfürler etti. Ben de yanımda duran Necati'ye 'Aman kardeşim olay çıkmasın, hemen soyunma odasına geçelim' dedim. O sırada 10 yaşında olan kızıma küfür ettiler. Yine kendimi sıktım. Soyunma odasına girdiğimde kendimi yere bıraktım, tam bir sinir boşalması yaşadım. Yalnızdım ve bu olayı kendimle yaşadım" ifadelerini kullandı.

YASAL İŞLEM BAŞLATILACAK

Galatasaray Spor Kulübü de resmi hesaplarından yaşanan olayla ilgili açıklamada bulundu ve olaya karışanlarla ilgili, “Antrenörümüz Hasan Şaş’a Yukatel Denizlispor maçı sonrasında yapılan art niyetli, planlı ve haksız saldırıların failleri hakkında yasal işlem başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız” denildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193