Denizlispor Resmi Twitter hesabından şok paylaşım!

Denizlispor’un resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım, ülke gündemine oturdu. Geçtiğimiz günlerde taraftarlara duyurulan kombine bilet paylaşımının altına yorum yapan bir taraftara; Denizlispor resmi hesabı tarafından hakaret içeren sözcükler kullanıldı, yapılan yorum kısa süre içerisinde silinse de büyük tepki topladı.

Denizlispor Resmi Twitter hesabından şok paylaşım!

Son dönemde taraftarla arası açık olan Denizlispor’da, bir kriz daha yaşandı. Geçtiğimiz günlerde taraftarlara duyurulan kombine bilet paylaşımının altına yorum yapan bir taraftara; Denizlispor resmi hesabı tarafından hakaret içeren sözcükler kullanıldı, yapılan yorum kısa süre içerisinde silinse de büyük tepki topladı.

Resmi hesaptan yapılan yorumda; “Yönetim istifa yazanlar, yeter artık. Yok biletler pahalı, yok altyapı seçmesine yüz lira çok, yok oyuncunun parası verilmiyor. 100 lira bile masraf edemeyeceğiniz çocuğu doğurmasaydınız. Ailene ve sevdiğin şeylere ayıracak paran yoksa otur kendini sorgula” sözleri yer aldı.

Yapılan bu yorum kısa süre içerisinde fark edildi ve silindi ancak sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Olayın anlaşılmasının ardından kulüp yine Twitter hesabından konuyla ilgili olarak, “Değerli takipçilerimiz; Kulübümüzün resmi Twitter hesabına dışarıdan bir müdahale olduğu anlaşılmış ve gerekli müdahale yapılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” Sözlerini takipçileriyle paylaştı.

Kafalarda ise Denizlispor resmi Twitter hesabının kim ya da kimler tarafından kullanıldığı ve kimlerin böyle bir skandala imza attığı en büyük soru işareti olarak kaldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER