Denizlispor şampiyonluk kupaları satışa çıkıyor

Denizlispor’da yönetim kazanılan şampiyonluk kupasının minyatürünü yaptırıp satışa sunacak. Minyatür kupanın tanesi bin lira olacak.

Denizlispor şampiyonluk kupaları satışa çıkıyor

Spor Toto 1. Lig’de başarılı bir sezon geçiren Denizlispor, sezon sonunda rakiplerini geride bırakarak ligi şampiyon olarak tamamlayıp şampiyonluk kupasını müzesine götürdü. Kulübün borçlarını kapatıp mali durumu düzeltmek isteyen yönetim, kulübe ek gelir sağlama projelerini bir bir hayata geçiriyor. Daha önce bayrak satıp şehrin her yerini bayrakla donatıp ek gelir elde eden Denizlispor, bu kez de şampiyonluk kupasından para kazanacak. Yeşil-siyahlı kurmaylar yaptırılan minyatür kupalar bin tlden satışa çıkacak.

ŞAANLIKAN: “HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUZ”

Şampiyonluk kupasının minyatürünü yaptırıp satacaklarını aktaran Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan, “Şampiyonluk kupasının minyatürünü yaptırıyoruz. İnsanlara bunu satacağız, ben de çıkacağım piyasaya bunları satacağım. Tanesini bin liradan satacağız. Oradan da kulübe gelir sağlayacağız. Hedefimiz 3 bin kupa. Herkesin masasına onu koymasını istiyoruz. Altın kaplama üst tarafı, yuvarlak kısmı. Bizdeki nasılsa aynı kalitede olacak. Herkesten desten bekliyoruz” dedi.

Geçen yıl 2 bin işyeri ziyareti yapan ve 13 milyon TL’lik gelir elde eden yönetim, bayram sonrasında yeniden ziyaretlerine başlamayı hedefliyor. Taraftarların minyatür kupaya ilgi göstermesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER