DENİZLİSPOR VE KIZILCABÖLÜKSPOR'DA YERİNİ ALDI

DENİZLİSPOR VE KIZILCABÖLÜKSPOR'DA YERİNİ ALDI

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Ankara’da gerçekleşen Olağan Genel Kurulu’na Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran’da katıldı. 

Ankara JW Marriott Oteli’nde yapılan toplantıda Denizlispor’u temsilen Başkan Mustafa Üstek, Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Futbol Şubeden Sorumlu Asbaşkan Hikmet Olgun, Kızılcabölükspor’u ise Başkan Osman Duran temsil etti.  Genel kurula Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Yönetim Kurulu üyeleri, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, UEFA ve FIFA temsilcileri ile profesyonel kulüp yöneticileri katıldı.
TFF Başkanvekili Hüsnü Güreli’nin açılışını yaptığı Olağan Genel Kurul’da çoğunluğun tutanakla tespitinin ardından, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan başkanlığında Divan Kurulu oluşturuldu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla genel kurul açıldı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in yaptığı konuşmanın ardından Genel Kurul, gündem maddelerinin görüşülmesiyle sona erdi.

DEMİRÖREN: “TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUM”
Olağan Genel Kurul'da konuşma yapan TFF Başkanı Yıldırım Demirören ise şunları söyledi;   "Göreve geldiğimiz 2012 yılından bu yana bütün kulüplerimize eşit mesafede duran, her türlü desteği veren, UEFA'da tüm takımlarımızın haklarını arayan bir federasyon olarak sizlerin desteği ve güveniyle bir yılı daha tamamlamanın heyecanını yaşıyoruz. Hep birlikte bir sezonu daha bitirdik. Kimimiz sevindik, kimimiz üzüldük. Fair Play ruhunu yücelten tüm kulüplerimizi kutluyor, şampiyon takımlarımızı tebrik ediyorum. Liglerden düşme talihsizliği yaşayan kulüplerimizin üzüntülerine ortak oluyor, yeni sezonda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.”

 

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER