Denizlispor ve Mekik’ten, Alanyaspor’a ‘başsağlığı ve geçmiş olsun’ mesajı

Denizlispor ile Kızılcabölükspor, Kayserispor deplasmanından dönen Aytemiz Alanyasporlu futbolcuların geçirdiği kazaya ilişkin sosyal medya hesaplarından mesaj yayımladı.

Denizlispor ve Mekik’ten, Alanyaspor’a ‘başsağlığı ve geçmiş olsun’ mesajı

İstikbal Mobilya Kayserispor deplasmanından Antalya'ya dönen Aytemiz Alanyasporlu futbolcuları taşıyan bir VIP minibüs Alanya yakınlarında kaza yaptı.

İçinde 7 futbolcu ile 2 sürücünün olduğu belirtilen minibüste 6 futbolcu yaralanırken, Josef Sural hayatını kaybetti.

Yaşanan kazanın ardından Denizlispor sosyal medya hesabından mesaj yayımlandı.

Mesajda şu ifadelere yer verildi: “Kayseri deplasmanı dönüşünde Alanyasporlu futbolcuları taşıyan aracın yaptığı kazada Çek futbolcu Josef Sural’ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Ailesine, sevenlerine ve Alanyaspor camiasına başsağlığı, yaralı futbolculara acil şifalar dileriz.”

Kızılcabölükspor sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise; “Kayserispor deplasmanı dönüşü Alanyaspor'lu futbolcuları taşıyan minibüsün yaptığı kazada Çek futbolcu Josef Sural’ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Josef Sural'ın ailesine, sevenlerine ve Alanyaspor camiasına başsağlığı, kazada yaralanan diğer futbolculara acil şifalar dileriz” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER