DENİZLİSPOR YÖNETİM KURULU'NDAN SUBASIOĞLU VE GÜRLESİN'E ZİYARET

DENİZLİSPOR YÖNETİM KURULU'NDAN SUBASIOĞLU VE GÜRLESİN'E ZİYARET

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu makamlarında ziyaret ederek takım hakkında genel bilgiler verdi ve destek sözü aldı. Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Pamukkale ve Merkezefendi Belediye Başkanları’nı ziyaret etti.

“ESKİ GÜNLERİMİZE DÖNMEK İSTİYORUZ”
Üstek başkanlığındaki heyet ilk olarak Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti. Ziyarette takıma olan desteklerinden dolayı Gürlesin'e teşekkür eden Başkan Mustafa Üstek: “Denizlispor'umuz için yoğun bir mesai harcayarak hem mali hem de sportif başarı için elimizden geleni yapıyoruz. Denizlispor'da şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyerek, halkımızla barışarak tekrardan eski başarılı günlerimize dönmek istiyoruz” dedi. Denizlispor yönetiminin halka güven veren bir yönetim olduğunu belirten Başkan Gürlesin, Denizlispor’a her zaman destek olacaklarını dile getirerek, başarılar diledi.

“SPORTİF BAŞARI İÇİN UĞRAŞ VERİYORUZ”
Denizlispor Başkanı Üstek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, daha sonra Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammed Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret ederek takım hakkında genel bilgiler verdi. Subaşıoğlu’na şimdiye kadarki desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Üstek: “Takımımızın borçlarını azaltmak için elimizden geleni yapıyor, aynı zamanda sportif başarı için uğraş veriyoruz. Takımımızın durumu oldukça iyiye gidiyor ve lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Denizlispor’u daha yukarılara taşımak için sizlerin desteğini bekliyoruz” dedi. Şehir ile takımın artık bütünleştiğini belirten Başkan Subaşıoğlu, her zaman destek vereceklerini belirterek başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221