DENİZLİSPOR YÖNETİMİ'NDEN TRANSFERE YEŞİL IŞIK!

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, karşılaşma sonrası konuştu transfer müjdesi verdi, “Bu hafta olmazsa bile gelecek hafta müjde vermeye çalışacağız” dedi. Yeşil siyahlıların Sportif Direktörü Veli Acar da, “Transfer hareketli ve yoğun olacak. Hata yapma lüksümüz yok” diye konuştu.

DENİZLİSPOR YÖNETİMİ'NDEN TRANSFERE YEŞİL IŞIK!

İstanbulspor karşılaşması sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Ali Çetin, “ İlk devre geride kaldı. İnşallah 2. devre de yolumuza devam edeceğiz. Çok inandık inşallah şampiyon olacağız. O sene bu sene olacak. Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasınlar, onlara layık olmaya çalışacağız. Çok güzel günler bizleri bekliyor. Bu kulüp yönetimsel açıdan Türkiye’ye örnek olacak. Bunun sözünü veriyorum.

Saha içerisinde zaten iyi bir gidişatımız var. Bütün şehir kenetlendi. Küçükten büyüğe, esnafından sanayicisine… Allah bizi mahcup etmesin, inşallah bu sene güzel olacak. Onlar buraya gelecek” dedi. Transfer hakkında da konuşan Başkan, “Bu hafta olmazsa bile gelecek hafta müjde vermeye çalışacağız” diye konuştu.

ACAR: “BÜYÜK BİR SAVAŞ VERECEĞİZ”

Yeşil siyahlıların Sportif Direktörü Veli Acar, “ İyisiyle kötüsüyle ilk yarıyı en yakın rakibimizin 5 puan önünde bitirdik. Tabi ilk yarı bitince her şey bitmiyor, ikinci yarı çok zor maçlar bizi bekliyor. İzinde de iyi çalışıp güzel değerlendirmek istiyoruz. Artık ikinci yarı büyük bir savaş vereceğiz. Taraftara söylenecek bir şey yok.

Onları tribüne çekmek için her şeyi yapacağız. İnşallah sezon sonunda onların yüzünü güldürürüz” dedi. Transfer içinde konuşan Acar, “Transfer hareketli ve yoğun olacak. Bununla alakalı işler yapacağız. İnce eleyip sık dokuyacağız. Hata yapma lüksümüz yok” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2018, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER