Denizlispor Yönetimi’nden sağduyu çağrısı!

Eskişehirspor karşılaşması öncesi rakip takım taraftarlarının sosyal medya paylaşımları krize yol açtı. Denizlispor Yönetim Kurulu da resmi hesaptan bir açıklamada bulundu ve sağduyu çağrısı yaptı.

Denizlispor Yönetimi’nden sağduyu çağrısı!

Pazartesi günü saat 19:00’da oynanacak Eskişehirspor-Denizlispor karşılaşması öncesi verilen mesajlar Denizlispor yönetimini de harekete geçirdi. Yeşil-siyahlılar, sosyal medyada kin ve nefret içerikli paylaşımlarını hedef aldı ve sağduyu çağrısında bulundu.

“OLAYLAR HER İKİ KULÜBEDE BÜYÜK ZARARLAR VERECEKTİR”

Kulüp resmi hesabından yapılan açıklamada, “ Pazartesi günü oynayacak olduğumuz Eskişehirspor karşılaşması öncesi rakip taraftarların sosyal medya üzerinden yapmış olduğu kin ve nefret dolu açıklamaları endişe ile takip ediyoruz. İntikam gibi ağır bir kelime ile taraftarlarımızı tahrik ederek maç öncesi ortamı geren Eskişehirspor taraftarını sağduyulu davranmaya davet ediyoruz. Maç öncesi ve sonrası iki takım taraftarının dostluk içinde maç heyecanını yaşamasını istiyor, olası provokasyonlara karşı sakin kalarak her iki takım taraftarının da olgunluk göstermesini bekliyoruz. Unutulmamalıdır ki, sporun ruhuna aykırı yaşanabilecek olan herhangi bir saha içi ve saha dışı olayı her iki kulübede büyük zararlar verecektir. Bu bağlamda taraftarlarımızın Denizli’de ve deplasmanda oynayacağımız maçlarda istenmeyen olaylara sebebiyet vermemesi kulübümüz açısından son derece önemlidir. Büyük Denizlispor taraftarına, her zaman olduğu gibi gerekli hassasiyeti göstererek Türkiye’ye örnek olacak bir yaklaşımla takımımızı destekleyeceği için şimdiden teşekkür ederiz” denildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir  Kaya
Kadir Kaya - 2 yıl Önce

Hadi biz yapmadık niye demiyorsunuz. Rahat olun size sıkıntı yaratılmaz havayı germeyin

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211