DENİZLİSPOR'DA FATURA KESİLİYOR…

 DENİZLİSPOR'DA FATURA KESİLİYOR…

Üst üste aldığı kötü sonuçların ardından küçük çaplı kriz yaşayan Denizlispor’da operasyon başlıyor. Son 3 karşılaşmada 0 çeken yeşil-siyahlılarda saha içinde oynanan futbolun yanı sıra futbolcuların disiplinsiz hareketleri Teknik Direktör Reha Erginer ve yeşil-siyahlı kurmayları çileden çıkardı.

BAŞKAN HOCA İLE GÖRÜŞECEK
Bu sezon maddi olarak futbolcuların bütün isteklerini yerine getiren Başkan Mustafa Üstek, son haftalardaki düşüşün sebeplerini ve takım içindeki sorunları hoca ile yüz yüze görüşecek. Başkanın ceza verilecek ve takımdan gönderilecek oyuncuların belirlenmesinin ardından, transfer taaruzuna hız vermesi bekleniyor.

30 BİN TL CEZA YOLDA…

Zorlu Rize deplasmanında gereksiz yere kırmızı kart görerek takımını yalnız bırakan Burak Altıparmak ve Brezilyalı Moritz’e ceza yolda. Yeşil-siyahlı kurmaylar iki futbolcuya 30’ar Bin TL para ceza verecek. Ayrıca her kırmızı kartta kulübün ödediği 6.500 TL’lik rakamı da futbolcular karşılayacak. Kısacası Horoz’da kurmaylar disiplinsizliğe artık taviz vermeyecek.

3 KİŞİ KADRO DIŞI BIRAKILACAK
Denizlispor’da kötü sonuçların faturasıda futbolculara kesilecek. Alınan mağlubiyetlerin ardından sabırları taşan yeşil-siyahlı idareciler 3 futbolcuyu kadro dışı bırakacak. Saha içerisinde takımın düzenini bozan, performans düşüklüğü yaşayan ve disiplinsiz hareket eden oyuncularda topun ağzında olacak.

ÜSTEK: “GEREKİRSE 11 PUANDA KALIRIM”
Bu sezon büyük bir özveri ile mücadele eden Başkan Mustafa Üstek’de sert yüzünü göstermeye başladı. Başkan takım içindeki sorunları düzeltmek adına her şeyi yapmaya kararlı. Hiç kimse Denizlispor’da daha büyük değil diyen Başkan Üstek, “ Gerekli tedbirleri alacağız. Kimse kendini vazgeçilmez sanmasın. Gerekirse 11 puanda kalırım ancak disiplini sağlarım. Kimsenin Denizli’yi ve Denizlispor’u küçük görmeye hakkı yok” diyerek sert bir dille takımı uyardı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211