Denizlispor’da maç öncesi güvenlik alarmı verildi!

Denizlispor’da güvenlik alarmı verildi. Yeşil-siyahlılar 15 Eylül Pazar günü saat 20:00’de oynayacağı maç öncesi Denizli Atatürk Stadı’na girişler için bir dizi güvenlik önlemleri alacak.

Denizlispor’da maç öncesi güvenlik alarmı verildi!

Galatasaray ve Antalyaspor maçlarından 139 Bin TL ceza alan Yukatel Denizlispor’da güvenlik alarmı üst seviyeye çıkarıldı.

Yeşil-siyahlıların bu durumu İl Güvenlik Toplantısı’nda masaya yatırıldı.

LOCA SAHİPLERİ DİKKAT!

Cuma günü yapılan İl Güvenlik Toplantısı’nda kaçak-biletsiz seyirci girişini engellemek için turnike yanında bulunan kapılarının anahtarlarının kesinlikle toplanmasına, PASSO kartı olmayan taraftarların içeri girişinin önlenmesine, LOCA’larda bulunan taraftarların, loca önlerindeki koltuklarda oturan tanıdıklarını localara davet etmeleri ve bu durumun tespiti halende 6222 sayılı kanun kapsamında işlem yapılmasına karar verildi.

TURNİKELER EKLENDİ!

Konyaspor maçı öncesi yapılacak olan güvenlik önlemleri için kulüpten de açıklama yapıldı.

Açıklamada şu sözler yer aldı:

“Kulübümüzün iç saha müsabakalarının oynandığı Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumunda yapılan çevresel düzenlemeler kapsamında bloklar arasına sabit bariyerler konulmuştur. Yapılan son düzenlemeler doğrultusunda tribün girişleri şu şekilde olacaktır; Kapalı E Alt, E Üst, Loca, Loca Önü, VIP, D Üst tribününden bilet alan taraftarlarımız store yanındaki 1 nolu kontrol noktasından; Kapalı A Alt, A Üst, Engelli Tribünü ve B Üst tribünden bilet alan taraftarlarımız ve Basın Mensupları, Kuşpınar Mahallesi tarafında bulunan 5 Nolu dış duvar kapısından; Sevgi Tribününden müsabakaları izleyecek olan misafirlerimiz (şehit yakını, gaziler vb.) kale arkası 9 Nolu kapıdaki turnikeden PASSO Lig kartlarını okutup 10 Nolu kapıdan giriş yapacaklardır. 8 ve 9 nolu kapılara birer adet turnike eklenerek bu kapılardaki turnike sayısı ikişer turnikeye, 3 Nolu kapıda bulunan 2 turnike sayısı 3’e, E Alt giriş kapısında 1 adet olan turnike sayısı ikiye çıkarılmıştır. Taraftarlarımızın girişlerde sorun yaşamaması için toplamda 4 yeni turnike eklenmiştir. Taraftarlarımızın mağdur olmamaları, zor durumda kalmamaları için özellikle PASSO kartlarını tanımlamaları gerekmektedir. Tanımsız PASSO kartı olanlar, stadyum içine hiç bir şekilde giremeyecektir. LOCA sahiplerinin de kendilerine verilen şifrelerden kartlarına tanımlama yapmaları gerekmektedir. Kartlarına tanımlama yapmamış olan loca sahiplerinin içeri alınmaları mümkün olmayacaktır. Ayrıca protokol girişlerinde de sadece ve sadece tanımlı olanlar içeriye alınacaktır. Protokol tribününde tanımsız olan kişiler, bir şekilde protokol tribününe girseler bile tekrar dışarı çıkarılacaklardır. Kapı girişlerinde sorun yaşayan taraftarlarımızın, bulundukları noktaya en yakın PASSO Lig gişesine başvuru yapmaları halinde yardımcı olunacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211