DENİZLİSPOR’DA TEHLİKE KAPIDA! TRANSFER TAHTASI NE ZAMAN AÇILACAK?

Denizlispor, transfer tahtasını açması için gereken 4 Milyon TL’yi bulamazsa anlaşma sağladığı Lanre Kehinde ve Oğuz Yılmaz’a lisans çıkartamayacak.

DENİZLİSPOR’DA TEHLİKE KAPIDA! TRANSFER TAHTASI NE ZAMAN AÇILACAK?

Lanre Kehinde ve Oğuz Yılmaz’ı Antalya kampına gönderen Denizlispor’u sıkıntılı günler bekliyor. Transfer tahtası kapalı olan ve 4 Milyon TL’ye yakın ödeme gerçekleştirmesi gereken Denizlisporlu kurmaylar 31 Ocak’a kadar eski borçlarını ödeyemezse yeni transferlere lisans çıkartamayacak. Süper Lig yolunda 5 puanlık avantaja sahip olan Denizlispor Kehinde ve Oğuz Yılmaz’la anlaşma sağlamış ve hafta sonunda takımın Antalya kampına katılmıştı.

PROJE VAR, SPONSOR YOK

Mali anlamda zor günler geçiren yeşil siyahlıların kulübe gelen dosyalarla ilgili nasıl bir hamle yapacağıysa bilinmiyor. Kulübe gelir kazandırmak için SMS, çakmak ve bayrak projelerini devreye sokan yönetimin sponsor arayışlarına devam ettiği ancak şu ana kadar herhangi somut bir gelişme olmadığı kaydedildi.

ÖRNEKLERİ ÇOK

Sezon başında Eskişehirspor, Elazığspor ve Kardemir Karabükspor’da geçmiş dönemdeki borçlarından dolayı anlaşma sağladığı oyunculara lisans çıkartamamıştı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER