DENİZLİSPOR’DA TRANSFER İÇİN ESKİ BORÇLAR CAN SIKIYOR!

Devre arasında takıma takviye yapmayı planlayan Denizlispor’un transfer tahtasını açması için 1 Milyon 500 Bin TL ödeme gerçekleştirmesi gerekiyor.

DENİZLİSPOR’DA TRANSFER İÇİN ESKİ BORÇLAR CAN SIKIYOR!

Devre arası transfer sezonunda 3 nokta atışı yapmak isteyen Denizlispor’da eski borçlar yönetimin elini kolunu bağladı. Yeşil siyahlı kurmayların öncelikli olarak transfer tahtasını açması gerekiyor.

Maddi anlamda zor günler geçiren Denizlispor’un 1 Milyon 500 Bin TL’yi nasıl ödeyeceği ise merak konusu…

KAPPEL’E BORÇ 80 BİN EURO!

Denizlisporlu kurmayların geçmiş sezonlardan takımda alacağı bulunan isimlerle görüşüp bu sıkıntıyı çözmesi bekleniyor. 2 sezon Denizlispor’da forma giyen Lenadro Kappel’in 80 bin Euro alacağının olduğu öğrenilirken, yine geçen sezon devre arası Konyaspor’dan sezon sonuna kadar kiralanan Patrick Eze’nin de temsilcimizden alacağı olduğu, yönetimin bu iki isimle görüşeceği ifade edildi.

RAKAM 4 MİLYONU BULACAK

Yeşil siyahlı kurmayların transfere de 2 Milyon bütçe ayırdığı, bu rakamın transfer piyasasının durumuna göre artabileceği açıklandı. Yeni yapılacak transferlere ödenecek rakamlarla birlikte Denizlispor’un transfer döneminde 4 Milyon TL’ye yakın bir kaynak yaratması gerekiyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER