DENİZLİSPOR'DA YÖNETİM SOPAYI ELİNE ALDI!

DENİZLİSPOR'DA YÖNETİM SOPAYI ELİNE ALDI!

Denizlispor’da Gaziantepspor beraberliğinin ardından öfke dinmek bilmiyor. Yeşil-siyahlı yönetim bazı oyuncularla devre arasında yolları ayırırken, ağır para cezaları da vermeye hazırlanıyor. İsyan bayrağını çeken Denizlispor’da yönetim, futbolculara en ağır cezayı verecek.

GEREKEN NEYSE O YAPILACAK!
Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, 2 yıllık yönetici olduğunu ancak böyle bir şey görmediğini söyledi. Yönetim kurulu ile toplantı yapacaklarını kaydeden Asbaşkan Ali Fırat, burada her şeyi masaya yatırıp radikal kararlar alacaklarını belirtti. Disiplinsiz davranan ve profesyonelliğini unutan futbolculara en üst seviyede ceza verileceğini ifade eden Asbaşkan Fırat, gerekenin en sert şekilde yapılacağını duyurdu.

SORUN YÖNETİMSE BİZDE BIRAKMASINI BİLİRİZ
Denizlispor’un şu an sportif başarıdan uzak olduğunu söyleyen Asbaşkan Ali Fırat, neşteri nereye gerekiyorsa vurmaktan çekinmeyeceklerini belirtti. Fırat, “Futbolcuların performansları ortada. Hocamızla da konuşup bir kez daha rapor isteyeceğiz. Sorun bizde ise bırakmasını biliriz. Neşteri en dibinden vuracağız. Bu yapılanların elbette ki ağır bir bedeli olacaktır. Sorumlular kimse gidecek” dedi. Bolu maçından sonra lige verilecek arada takımdan hangi isimlerin gönderileceğinin az çok şekillendiğini kaydeden Fırat, gidenlerin yerine her bölgeye nokta transferlerin yapılacağını sözlerine ekledi. 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211