Denizlispor’dan esnaf ziyareti!

Süper Lig’de oynadığı 3 maçta 7 puan toplayarak dikkatleri üzerine çeken Yukatel Denizlispor, saha dışında da çalışmalarına devam ediyor. Yeşil-siyahlılar Denizli Oto Galericiler Sitesi Otonomi’de faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret etti.

Denizlispor’dan esnaf ziyareti!

Yukatel Denizlispor’un bayrak reklam ve kupa satışları devam ediyor.

Süper Lige istediği gibi başlayan temsilcimizde yeşil-siyahlı kurmaylar Denizli Oto Galericiler Sitesi Otonomi’de faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde Yukatel Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çetin, Asbaşkanlar Ali Fırat ve Uğur Coşkun’a Otonomi Denizli Galericiler Sitesi Başkanı Berzan Taşer de eşlik etti. Otonomi Galericiler Sitesinde bulunan işletmeler tek tek ziyaret edildi.

Yukatel Denizlispor ve Otonomi yönetiminin teklifini geri çevirmeyen Otonomi iş dünyası mensupları da hem bayrak reklam vererek hem de kupa satın alarak şehrinin takımına destek verdi.

Yapılan ziyaretlerin çok verimli geçtiğini belirten Yukatel Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, destekleri için Berzan Taşer’e ve Otonomi esnafına teşekkür etti, destekleri ile kendilerine moral verdiklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER