Denizlispor’dan köftecilere çağrı

Yukatel Denizlispor resmi sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak, Atatürk Stadı önünde köfte satacak esnafa çağrıda bulundu.

Denizlispor’dan köftecilere çağrı

Yukatel Denizlispor resmi sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak Atatürk Stadı önünde köfte satacak esnaflar ile ilgili mesaj yayımladı.

Yayımlanan mesajda, şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz A Takımının Süper Lig maçlarının oynayacağı Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji stadyumunda oynanacak müsabakalar sırasında köfte satışı yapmak isteyen özel veya tüzel kişilerin 6 Ağustos 2019 Salı günü saat 16.00’ya kadar, bizzat Kulübümüz Haluk Ulusoy Tesisleri’ne gelerek, dilekçe ile Kulübümüz Genel Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuruların 15 adedin üzerinde olması halinde kura çekilişi yapılarak yer sahipleri belirlenecektir. Kura sonrası müsabakalar sırasında köfte satışı yapmaya hak kazanan özel/tüzel kişilerin her müsabakadan 24 saat önce Kulübümüzün bildirilecek olan banka hesabına 500,00 TL ödeme yapması gerekmektedir. Ödemesini belirtilen süre içerisinde yapmamış olan özel/tüzel işletmeler, kurada hak kazanmış olsalar dahi müsabaka sırasında satış yapamayacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211