Denizlispor’dan Pamukkale Turizm’e ücretsiz reklam desteği!

Denizli’nin yarım asırlık markası olan Pamukkale Turizm için başlatılan destek kampanyasına Denizlispor da dahil oldu. Kulüp, Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu’nda ücretsiz reklam panoları tahsis edecek ve sadece Altınordu karşılaşmasında forma sırt reklamını ücretsiz olarak Pamukkale Turizm’e verecek.

Denizlispor’dan Pamukkale Turizm’e ücretsiz reklam desteği!

Denizli'de 57 yıl önce Bababalım Ailesi tarafından kurulan Pamukkale Turizm, İzmir Ticaret Mahkemesi’ne konkordato talebinde bulunmuş ve ‘üç aylık geçici mühlet’ kararı verilmişti. Üç aylık sürenin hemen ardından ise İzmir Ticaret Mahkemesi, iflas kararı vermişti. Ulaşım şirketi için verilen bu karara firma yetkilileri itiraz etti. Daha sonra da İzmir İflas Müdürlüğü’nden Pamukkale Turizm’e çalışma izni verildiği açıklandı. Denizlililer ise yarım asrı aşan marka ulaşım şirketinde yaşanan gelişmelere seyirci kalmadı. Sosyal medya kullanıcıları Pamukkale Turizm için destek kampanyası başlattı.

Denizlispor Yönetimi, Pamukkale Turizm için başlatılan destek kampanyasına kayıtsız kalmadı. Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin’in yönetim kuruluna sunduğu teklif ile ‘Pamukkale Turizm’e Destek’ projesi, yönetim kurulu tarafından beğenildi ve oy birliği ile kabul edildi. Proje kapsamında Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu’nda Pamukkale Turizm için ücretsiz reklam panoları tahsis edilecek. Ayrıca sadece Altınordu karşılaşmasında forma sırt reklamı ücretsiz olarak Pamukkale Turizm’e verilecek.

Öte yandan Pamukkale Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mazlum Bababalım, uzun süre Denizlispor’da Başkanlar Konseyi Üyeliği ve Asbaşkanlık görevlerini yürütmüştü.

GÜRKAN GÖK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER