Denizlispor’un forma sırt reklamı Yukatel’in!

Denizlispor, Yukatel ile forma sırt reklam anlaşması yaptı. 1 yıllık sözleşme imzalayan yeşil-siyahlılar bu sponsorluktan 200 Bin Euro kazanacak.

Denizlispor’un forma sırt reklamı Yukatel’in!

Daha önce isim hakkı, göğüs sponsorluğu, canlı yayınlarda arka fon, şort önü, otobüs üzeri yazısı, forma kolunda bir tanesi için Yukatel ile anlaşma sağlayan Denizlispor, forma sırt sponsorluğunu da aynı firmaya verdi. 1 yıllık anlaşma karşılığında yeşil-siyahlılar 200 Bin Euro kazanacak.

BAŞKAN ÇETİN TEŞEKKÜR ETTİ

Yapılan anlaşmaya ilişkin açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Ali Çetin,” Türk futbol kulüpleri mali açıdan zor bir dönemden geçiyor. Geçen gün Federasyon Başkanımız ve Kulüpler Birliği başkanımız yaptıkları ortak basın açıklamasında da bu konuya değindirler. Bu dar boğazı ancak sponsorluk ve reklam anlaşmaları ile aşabiliriz. Yönetim olarak gece gündüz çalışıyoruz, nasıl bir proje yapalım da daha çok gelir sağlayalım diye. Bu noktada bize Yusuf Karataş kardeşimizin önemli bir katkısı oldu. Sağolsun, isim sponsorumuz olarak destek verdi. Kendisi de aslen Bekillili, Denizli’nin çocuğu. Almanya’da yaşıyor. İyi bir iş adamı. Bildiğiniz gibi Mayıs ayında kendisi ile bir sözleşme imzalamış formamızın ön, kol, şort ve isim hakkı karşılığında bir anlaşmaya varmıştık. Kendilerinden forma sırtına da sponsor olmalarını rica ettik. Sağolsun bizi kırmadı ve 1 yıl süreli 200.000EURO karşılığında anlaşmaya vardık” dedi.

Yeşil-Siyahlı Kulüp, 2019-2020 sezonunda Spor Toto Süper Lig’de Yukatel Denizlispor olarak anılacak. Kulüp formasının ön ve arka yüzünde Yukatel logosu, kolda Routecontrol, şortta Konforist Yukatel alt markalarının reklamları yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER