Denizlispor’un kombine bilet fiyatları açıklandı!

Denizlispor’da taraftarın merakla beklediği kombine bilet fiyatları açıklandı. Tadilat çalışması devam eden 3 tribünde biletler satışa çıkmazken; diğer tribünler 350 ile 2 Bin 500 TL arasında satışa çıktı. Daha önce 14 adet yapılacağı açıklanan localarda 100 Bin TL’den satışa sunuldu. Takımlarını yıllar sonra Süper Lig’de izleyecek olan yeşil-siyahlı taraftarlar kombinelerin pahalı olduğunu düşünerek isyan etti.

Denizlispor’un kombine bilet fiyatları açıklandı!

9 yıllık aranın ardından Süper Lige yükselen Denizlispor’da taraftarın uzun süredir merakla beklediği kombine bilet fiyatları açıklandı. Yeşil-siyahlı kurmaylar, kombine satışını yapan Passolig yönetimiyle yaptığı görüşmelerin ardından fiyatları resmi sitesinden duyurdu. Tadilat çalışması devam eden Kapalı Alt, VIP ve Özel VIP tribünleri satışa çıkmadı. Bu tribünlerin ilerleyen bir tarihte satışa çıkacağı duyuruldu. Kulüp ayrıca bilet fiyatları belirlenirken, stadyum kapasitesinde yapılacak olan artış da göz önünde bulundurulduğunu açıkladı.

SATIŞLAR 21 HAZİRAN’DA

Kombine satışlarının 21 Haziran’da başlayacağı açıklanırken fiyatlar şu şekilde oluştu; Localar (14 adet) 100 Bin TL, B ve D Üst 2 Bin 500 TL, A ve E Üst bin 500 TL, Maraton 900, Kale Arkası Tribünleri 350…

ÇETİN: “BİR KOMBİNE DE SEN AL…”

Kombine bilet fiyatları ile ilgili bilgi veren Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “2018-2019 sezonunda ‘O Sene Bu Sene’ dedik ve dediğimizi yaptık. Denizlililerin desteğinden güç aldık. 2019-2020 sezonunda da ilk 5’te yer almayı hedefliyoruz. Bunu da yine taraftarımızın, iş adamlarımızın, sanayicilerimizin, bu şehre gönül verenlerin desteği ile başaracağız. Bu sezon için “BİR KOMBİNE DE SEN AL TAKIMINA DESTEK OL” diyoruz. Bilindiği gibi stadyumda tadilat çalışmalarına başladık. 15 bin kişi olan kapasitemizi 3 bin 200 kişi daha arttıracağız. Yönetim Kurulumuz ile taraftarlarımızın taleplerini de göz önünde bulundurarak kombine bilet fiyatlarını belirledik. “BİR KOMBİNE DE SEN AL TAKIMINA DESTEK OL” sloganı ile satışa sunulan biletlerimizin taraftarlarımızdan yoğun ilgi göreceğinden hiçbir şüphemiz yoktur” diye konuştu.

TARAFTAR TEPKİLİ

Kombine bilet fiyatlarını uzun süredir bekleyen Denizlisporlu taraftarlar, açıklanan rakamları görünce büyük tepki verdi. Sosyal medyada yönetime eleştiriler getiren yeşil-siyahlılar, fiyatlarla ilgili yeni bir düzenlemeye gidilmesini istedi.

DÖRT BÜYÜKLERDE RAKAMLAR NASIL?

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'un yeni sezon öncesi kombine bilet fiyatları belli oldu. En pahalı bileti Fenerbahçe, en ucuzu ise Trabzonspor satıyor.

FENERBAHÇE, G.SARAY'DAN PAHALI SATIYOR

Fenerbahçe, Süper Lig'de en pahalı kombine bilet satan takım oldu. Sarı-lacivertlilerin en pahalı kombine bilet fiyatı 11.650 TL olurken,bu fiyat Galatasaray'da 6.750 TL.

Bilindiği gibi Avrupa kupaları, bilet fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir rol oynuyor. Avrupa'da mücadele edemeyecek olan Fenerbahçe'nin, Devler Ligi'ne direkt katılan Galatasaray'dan daha pahalıya bilet satması dikkat çekti.

4 BÜYÜKLERDE EN UCUZ VE EN PAHALI KOMBİNE BİLET FİYATLARI;

Fenerbahçe: 1400 TL - 11650 TL (Öğrenci kombinesi 700 TL)

Galatasaray: 1350 TL - 6750 TL

Beşiktaş: 1450 TL - 5250 TL

Trabzonspor: 350 TL - 6000 TL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER