'DENİZLİ'YE 2.LİG TAKIMI OLARAK DÖNECEĞİZ'

 'DENİZLİ'YE 2.LİG TAKIMI OLARAK DÖNECEĞİZ'

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı Osman Duran, 23 Mayıs çarşamba günü Ankara’da oynanacak Tarsus İdman Yurdu final maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bir mahalle takımı olarak son üç yılda ikinci kez final oynadıklarını belirten Osman Duran, “ Kısıtlı imkanlarla, kısıtlı bütçelerle her yıl hedefte yer alan bir Kızılcabölükspor yarattık. Bir mahalle takımı olarak il takımlarıyla mücadele etmemize rağmen başarımızdan ödün vermedik. İki sezon önce 2.ligin kapısından dönmüştük. O maçta çok büyük tecrübeler yaşadık. O tecrübeler doğrultusunda final maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Kızılcabölükspor camiası artık ikinci lige hazır” dedi.

“TEKNİK HEYETE VE OYUNCULARA İNANCIM TAM”
“Final maçını kazanarak Denizli’ye 2.Lig takımı olarak dönmek istiyoruz.” diyen Başkan Duran, “  Teknik heyete ve oyunculara inancım tam. Her biriyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Sahada gereken mücadeleyi göstereceklerdir. Başta Sayın Bakanımız, Milletvekillerimiz, Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Başkanlarımız olmak üzere tüm değerli protokolü bu önemli günde yanımızda görmek istiyoruz. Tüm Denizli halkını ve taraftarlarımızı da maçımıza bekliyoruz. Onların desteği bizler için itici güç olacaktır. Şampiyonluk kupasını hep birlikte kaldıracağız. Ankara’ya ücretsiz otobüs kaldırıyoruz. Tüm taraftarlarımızın isimlerini bir an önce yazdırarak bu muhteşem güne tanıklık etmelerini istiyorum” diye konuştu.

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER