Dereli’den Fenerbahçe’lilere; “Hodri Meydan”

13 yıl önce Denizlispor-Fenerbahçe maçının ardından ortaya atılan iddialar bir kez daha gündeme geldi. Fenerbahçe’nin şampiyonluğu kaybettiği maç olarak hafızalarda yer eden maçın hakemi Selçuk Dereli sosyal medya hesabından, maç hakkındaki iddialar için bir kez daha ‘Hodri Meydan’ dedi.

Dereli’den Fenerbahçe’lilere; “Hodri Meydan”

14 Mayıs 2006’da Denizli Atatürk Stadyumu’nda oynanan Denizlispor Fenerbahçe maçında Fenerbahçe, Denizlispor’u yenemeyerek şampiyon olamamış maçın ardından karşılaşmanın sonucu etkileyen manipülasyonlar olduğu yönde iddialar ortaya atılmıştı.

Fenerbahçe’nin şampiyonluğu kaybettiği sezonda mutlu sona ulaşan Galatasaray olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Denizlispor’un o dönemki kulüp başkanı Ali İpek’in vefatının ardından sosyal medyada bu iddialar tekrar gündeme gelmişti.

“FB TV DAHİL, KARŞIMA ÇIKSINLAR”

2006 yılındaki Denizlispor-Fenerbahçe maçının hakemi Selçuk Dereli, o maç hakkında özellik Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ın attığı iddialar ve taraftarların tepkilerine ithafen sosyal medya hesabından hesaplaşma çağrısı yaptı.

Dereli sosyal medya hesabından,” “Denizlispor-Fenerbahçe maçı ile ilgili yalan yanlış konuşan tetikçiler. Önce o dönemki başkanınız ki eğer yüreğin varsa FB TV dahil istediği kanalda çıksın karşıma hem maçı hem de öncesinde konuşalım. Bana hikâye anlatmayı bırakın. Hadi hodri meydan, bekliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER