DERVENT YİNE İCRAYA VERDİ

DERVENT YİNE İCRAYA VERDİ

Denizlispor’un teknik direktörlüğünü yapan Selahattin Dervent, kulübü alacağı yüzünden icraya verdi. Sportif başarı ve maddi açıdan kritik bir dönemden geçen Denizlispor, eski borçları yüzünden icra ile karşı karşıya kaldı. Yeşil siyahlı kurmaylar, yeniden hortlayan toplamda 611 bin TL’lik alacak meselesi için de mesai harcamaya başladı.

“ANLAŞMAYA YANAŞMIYOR”
Eski hocalarının kendilerini icraya verdiğini ifade eden başkan yardımcısı Taner Atilla, uzlaşma yoluna gittiklerini açıkladı. İlk olarak Selahattin Dervent’in geçen seneden alacağı 80 bin TL alacağı yüzünden kulübü icraya verdiğini belirten Taner Atilla, “Hocanın şu an alacağı 100 bin TL’yi geçti. Anlaşmak istiyoruz ama uzlaşmaya yanaşmıyor” ifadelerini kullandı. Selahattin Dervent geçtiğimiz yılda yeşil-siyahlı kulübü icraya vermişti.

O İSİMLER AÇIKLANACAK
Toplamda 11 alacaklının kendilerini icraya verdiğini belirten Atilla, yaklaşık 5’i ile anlaşmaya vardıklarını belirtti. Muhatapları ile görüşüp alacakları konusunda indirim istediklerini söyleyen Atilla, konuyu en kısa zamanda çözeceklerini ifade etti. Atilla, “Eğer alacaklılar ile bir orta yol bulamazsak isimlerini ifşa edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER