Desecure DEGİAD’da kazanan: Kayınçolar

Denizli Genç İş İnsanları Derneği’nin bu yıl 6’ncısını düzenlediği ve bu yıl Pusulam Koleji’nin ev sahipliği yaptığı, Desecure DEGİAD Basketbol Turnuvası’nın şampiyonu; Kayınçolar Takımı oldu.

Desecure DEGİAD’da kazanan: Kayınçolar

Denizli Genç İş İnsanları Derneği’nin (DEGİAD) ‘Desecure DEGİAD Basketbol Turnuvası’ final maçıyla sona erdi. DEGİAD’ın bu yıl 6’ncısını düzenlediği, Denizli’nin en çok takip edilen spor organizasyonlarından biri olan ve Pusulam Koleji’nin ev sahipliği yaptığı DEGİAD Basketbol Turnuvası’nda finalinde Goodfellas ile Kayınçolar Takımları karşı karşıya geldi. Yapılan karşılaşmanın sonunda turnuvanın kazanı; Kayınçolar Takımı oldu. Kayınçolar Takımı, şampiyonluk kupasını Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’dan aldı. Kayınçolar Takımı’nın Kaptanı Çağlar Kolbaşı, “Oyuncuları tebrik ediyorum. Çok güzel bir final maçı oldu. 6 yıllık turnuvanın en eski ve ilk takımıyız. Hak ettik. Rakip de çok iyiydi. Faullü maç oldu ama çok güzel bir maç oldu. Çok mutluyuz”  dedi.

“SENEYE ŞAMPİYONLUK İÇİN UĞRAŞACAĞIZ"

Goodfellas Takımı’nın Kaptanı Cihan İnceoğlu, şunları aktardı: “Güzel maç oldu. Rakibi tebrik ediyorum. Şampiyonlukları hayırlı olsun. Biz de elimizden geleni yaptık. Fauller canımızı sıktı. Hızlı faul problemine girdik. Önde götürdüğümüz maçtı, 10-12 sayı fark olmuştu. Faul problemine girince oyunun son bölümünde iyi oynayamadık. Rakibi ve buraya gelen insanları tebrik ediyorum. Herkes elinden geleni yaptı. Seneye şampiyonluk için uğraşacağız.” Goodfellas oyuncusu  Ferhat Demirten; “Çok güzel mücadele gösterdik. Grupta iyi başlamamıştık ama daha sonra takım olmayı becerdik. Maçın kazananı ve şampiyonu yok. İki taraf da çok iyi oynadı. Kayınçoları tebrik ediyorum. Seneye kaldığımız yerden devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER