“DESTEK GELMEZSE, KESİN BIRAKACAĞIM”

İki sezondur maddi olarak Denizlispor’a büyük katkılar veren Başkan Mustafa Üstek, özel açıklamalarda bulundu.  Büyüklerimizin desteğini bekliyoruz diyen Başkan, “ Destek gelmezse bırakma yönünde kesin bir kararım var” dedi.

 “DESTEK GELMEZSE, KESİN BIRAKACAĞIM”

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne konuştu. Transferler konusunda çalışma yürüttüklerini belirten Üstek, “Bir sağbek ve forvet alacağız. Stoper konusunda da çalışma yürüteceğiz. Maddi imkanları biraz daha zorlayıp 2-3 transfer yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

BENİM VİCDANIM RAHAT

Maddi anlamda tıkandıklarını belirten Başkan Üstek, “Bütün transferler ben ve yönetimim tarafından üstlenildi. Kaynak yaratılması gerekiyor. Destek gelmezse, kesin olarak bırakacağız. Benim vicdanım rahat.  Daha erken gidip belirsizlik olsun istemedik. Gidersek gelecek olan yönetime fazla iş bırakmayacağım” dedi.

DESTEĞİN GELECEĞİNE İNANIYORUM

Maddi anlamda destek olmayan dört yöneticinin istifa edeceğini ifade eden Üstek, “ Bazı arkadaşlarımız istifasını verecek. Ekip olarak değil maddi olarak yalnız kaldım. Verilen sözler üzerine yola çıktık. Büyüklerimiz desteği verirse devam edeceğiz. Taraftarı bende seviyorum ama bir yere kadar. İki senedir fedakarlık yapıyoruz. Denizlispor sadece Mustafa Üstek’in değil, Denizli’nin markası.  Ben desteğin geleceğine inanıyorum. Büyüklerimiz yanımızda olacaklarını söylediler. İnşallah geç kalınmaz” dedi.

TARAFTARDAN MEMNUNUZ

Taraftarlardan memnun olduklarını belirten Üstek, “ Forma, kombine ve diğer konularda bizi hiç yalnız bırakmadılar. Her anlamda çok iyiler. Bizler üzerimize düşeni yapıyoruz sıra büyüklerde” diyerek Denizli protokolüne mesaj gönderdi.

İBRAHİM ALAYONT 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER