Deveciler: "Denizlililerin desteğine minnettarız"

Türkiye Basketbol Ligi’nde son iki maçını kazanarak çıkışa geçen Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te Başkan Veli Deveciler, “Denizlililerin desteğine minnettarız” dedi. Moralli olduklarını ifade eden Başkan Deveciler, Cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Samsunspor maçını da kazanmak istediklerini söyledi.

Deveciler: "Denizlililerin desteğine minnettarız"

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler,  “Korona virüs nedeniyle yaşanan zor günlerde şehrimize heyecan ve sevinci birlikte yaşatmak için çabalamaya devam ediyoruz” dedi.  Sporcularını, teknik ve idari personelleri tebrik eden Başkan Deveciler, “

 Erkek basketbol takımımız ve kadın voleybol takımımız oyuncuları, teknik personeli ve idari çalışanları hepimizin sıkıntılarla yaşamaya çalıştığı bu günlerde fedakarlık gösterip her gün antrenmanlarına devam ediyorlar ve yoğun bir maç trafiğinde kazanmaya çalışıyorlar. Hepsine öncelikle sonsuz teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

“ŞEHRİN DESTEĞİNE MİNNETTARIZ”

Başkan Veli Deveciler, “Maçların seyircisiz oynanmasına rağmen taraftarımız desteğini takımımızdan hiç çekmiyor” derken “ Valimiz, ilçe kaymakamlarımız, Rektörümüz, müdürlerimiz, başkanlarımız, medya mensupları desteklerini eksik etmiyorlar. Belediye başkanımız Sayın Şeniz Doğan bizleri hiç yalnız bırakmıyor. Kendisine minnettarız” şeklinde konuştu.

“DENİZLİ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK”

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Deveciler sözlerini şöyle sürdürdü;

“Katkılarıyla güç bulduğumuz Denizlili yardımseverler  hem başarılı iş hayatlarıyla hem de şehir için neler yapabileceklerini ispatlamaya devam ediyorlar. Tüm bu güçle, şehrimizde insanların yüzünü güldüreceğimiz başarıların geleceğinden şüphemiz yok. Denizli en büyük başarıları hak ediyor. Zor geçen günlerden sonra, güzel günleri başarılarla karşılayacağımızı ve hep birlikte salonları coşkuyla dolduracağımız günlerin yakın olduğunu biliyoruz”

“MARKA OLMA YOLUNDAYIZ”

“Bu hafta basketbol takımımız Samsun deplasmanında olacak” diyen Başkan Deveciler, “ Çok önem verdiğimiz ve kazanmamız halinde önemli bir avantaj sağlayacağımız bir maç. Voleybolcularımız deplasmanda Akhisar ile oynayacak. Play-off için kazanılması gereken bir maç. Tüm bu süreçte oyuncularımızın sağlıklı kalması önceliğimiz olup sonrasında kazanmak en büyük isteğimiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER