'DEVRE ARASINDA TRANSFER YAPMAK ÇOK ZOR…!'

'DEVRE ARASINDA TRANSFER YAPMAK ÇOK ZOR…!'

Denizlispor Sportif Direktörü Bülent Ertuğrul, takımın son durumunu ve transferlerdi değerlendirdi. Ertuğrul,”Devre arasında transfer yapmak çok zor. Futbolcu bulamıyoruz. Olan oyuncularda inanılmaz rakamlar istiyor”diye konuştu.

Denizlispor Sportif Direktörü Bülent Ertuğrul, takımın Antalya kampında iyi çalıştığını yönetim kurulunun ise takıma yapılacak olan takviyeler konusunda gece gündüz mesai harcadığını ifade etti. Ertuğrul,”Teknik direktörün raporları doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor. Kimi transfer etmek istesek devreye birileri giriyor ve futbolcunu fiyatı bir anda iki katına çıkıyor. Birde menejerler sıkıntısı var tabi. Ancak bir iki güne kadar 2-3 futbolcu ile daha kesin anlaşmaya varacağımızı düşünüyorum”diye konuştu.

Şu ana kadar Alperen Babacan ve Canberk’e imza attırdıklarını da söyleyen Ertuğrul,”Eze’de bugün kampa katılacak. Oyuncularını isimlerini sır gibi tutmak zorundayız. Bir çok isim boşta ancak biz karakterli oyuncu transferinde ısrarcıyız. Ancak camiamız ve taraftarımızı rahat olsun. En iyi oyuncular takıma katılacak ve ligin ikinci yarısında Denizlispor’da istenilen sportif başarı yakalanacak”dedi. 

Serhat DELİKARA

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER