Dokuzkavaklarspor namağlup şampiyon!

Dokuzkavaklar Spor Kulübü U14 ligini namağlup tamamladı. Dokuzkavaklar Spor Kulübü antrenörü Baki Söylemez, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda 21 maçta 121 gol attıklarını ve şampiyonluk kupası aldıklarını açıkladı.

Dokuzkavaklarspor namağlup şampiyon!

Antrenör Söylemez, “U14 ligini 21 maçta 121 gol atıp 21 galibiyetle tamamlayan takımımız şampiyonluk kupasını aldı. Bu başarının mimarı olan çocuklarımıza, velilerimize, Önder hocamıza, kulübün emekçi Başkanı Mustafa Doğan abimize, play-of sürecinde Berk Kıvanç, Hüseyin İsmi (Kartalgücü) ve Mehmet Yıldız’ı (Tekkeköyspor) kadromuza dahil etmenizde yardımcı olan Kartalgücü kulübü ve Tekkeköyspor kulübünün yönetimi ile değerli hocalarına ve Dokuzkavaklarspor Gönüllü Taraftar Grubunun isimsiz kahramanlarına teşekkür ederim. Herkes üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.

Yeni başarılara açılan bir kapı olsun dilekleriyle, hepimize hayırlı olsun.” Dedi.

DOKUZKAVAKLAR MAHALLESİ ESNAFI, AYDA BİR PAKET SİGARA PARASIYLA TAKIMI ŞAMPİYON YAPTI

İşte; Dokuzkavaklar Spor Kulübü’nün başarı hikayesi…

Dokuzkavaklar Spor Kulübü, süper amatör kümede oynayan bütün yaş gruplarından katılan bir kulüp.

Bünyesinde yaklaşık 150 lisanslı sporcu futbol oynuyor. Sezon başından mahalle esnaflarından Günay Cabbar liderliğinde “Mahallesinin takımına sahip çık" sloganıyla Gönüllü Taraftar Grubu bir araya geldi. Gönüllü Taraftar Grubu ve Dokuzkavaklar Mahallesi esnafı ayda “Bir paket sigara parasına çocuklarına sahip çık" kampanyası başlattı. 100 üzerinde gönüllü aylık 15’er Türk Lirası aidat vererek kulübün ulaşım, malzeme, su gibi ihtiyaçları karşılandı. Ortaya çıkan model pek çok açıdan kulüplere örnek oldu. U14 sportif grubuna 14 maçın tamamını kazanıp 98 gol atıp, 5 gol yiyerek 1. olarak tamamlayan Dokuzkavaklar takımı diğer 1 ve 2‘incilerinden oluşan play-of liginde de 7 maçını kazanıp 23 golle tamamladı. Dokuzkavaklar takımı diğer grup 1 ve 2’incilerinden oluşan play-of liginde de 7 maçını kazanıp 23 gol atıp 1 gol yiyerek Denizli şampiyonu oldu. Denizli’yi Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER