DÜDÜKLERİ ASTILAR, ORNAZ'A KOŞTULAR

DÜDÜKLERİ ASTILAR, ORNAZ'A KOŞTULAR

Süper Lig’in en yetenekli hakemleri arasında yer alan Denizlili Ümit Öztürk, ve yine Süper Lig’in en gözde hakemleri arasında yer alan Yaşar Kemal Uğurlu, Merkezefendi Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen ve geçtiğimiz gün muhteşem organizasyonlarla açılan Ornaz Vadisi’nin açılışına katıldı.

Merkezefendi Belediyesi’nin yeniden düzenlediği Ornaz Vadisi geçtiğimiz hafta sonu muhteşem bir açılış töreniyle misafirlerini ağırladı. 
SANATÇILAR, SİYASİLER DERKEN HAKEMLER…
Bir çok sanatçı ve siyasi liderin katıldığı açılışın en dikkat çeken konukları ise Denizli spor camiasının yakından tanıdığı Süper Lig hakemi Ümit Öztürk oldu. Öztürk açılışa yakın arkadaşı olan ve Denizli’ye kendisini ziyarete gelen, Süper Lig’in gözde hakemi Yaşar Kemal Uğurlu’yla beraber geldi. İki hakeme Denizli’nin bir başka tecrübeli hakemi Mehmet Öztan eşlik ederken, hakemler sporseverlerin büyük ilgisi ile karşılaştı. 
 

 

 


BAŞKAN İLE GÖRÜŞTÜLER
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subasşıoğlu’yla da ayaküstü kısa bir sohbet gerçekleştiren Türk sporunun başarılı hakemleri ‘Ornaz Vadisi’ne olan hayranlıklarını da gizleyemediler. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İBRAHİM ALAYONT 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER