DURAN MEKİK'İ BIRAKAMADI…

DURAN MEKİK'İ BIRAKAMADI…

Tarsus İdman Yurdu’na 1-0 mağlup olarak 2. Lig hayaline veda eden Kızılcabölükspor’da Başkan Osman Duran’ın olağanüstü genel kurul kararı alarak görevi bırakacağı belirtilmişti. Ancak son yapılan yönetim kurulu toplantısında Başkan Duran ikna edildi ve yola devam kararı çıktı.

Kızılcabölükspor’da Başkan Osman Duran kalıyor. 7 yıldır başkanlık görevini yürüten ve takımı amatör liglerden alarak 3. Lige kadar çıkartan Başkan Osman Duran’ın, gerekli desteğin verilmemesi nedeniyle görevi bırakacağı iddia edilmişti.

BASKILAR SONUÇ VERDİ
Kulübü sahipsiz bırakmayan istemeyen Başkanın olağanüstü genel kurul kararı alarak seçime gideceği ve bayrağı gelecek olan yönetime devretmesi beklenirken yapılan baskılar sonuç verdi. Şirinköy’de gerçekleştirilen toplantıda Başkan Duran ikna edildiği kaydedildi.  Kulübün sahipsiz kalacağı ve yok olacağı yönünde görüşlerin olması nedeniyle Duran geri adım attı. Kulüp içindeki görevlilerin ve yönetimde yer alan kişilerde kulübün yok olacağı şeklindeki sözleri yola devam kararı aldı.

3. Lig’de 5 sezonda 2 kez final oynayan ancak 2. Lige çıkamayan Mekik’te Başkan Osman Duran’ın 1 hafta içerisinde yeni sezon ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Spor Servisi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221