ELAZIĞSPOR MAÇININ BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI

Denizlispor yönetimi Elazığspor karşılaşmasının bilet fiyatlarını açıkladı.

ELAZIĞSPOR MAÇININ BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI

Denizlispor Cumartesi günü saat 14:00’te karşılaşacağı Elazığspor karşılaşmasının bilet fiyatlarını açıkladı. Yönetim bilet fiyatlarında herhangi bir değişikliğe gitmedi. Alınan karara göre Gold ve VIP tribün 75 TL, Kapalı B ve D üst tribün 25 TL, Kapalı A ve E üst tribün 15 TL, Kapalı A alt tribün 15 TL, Maraton 10 TL ve misafir seyirci bilet fiyatı da 10 TL olarak açıklandı.

MAÇTAN ÖNCE BİLETLERİNİZİ ALIN UYARISI
Yeşil siyahlılar taraftarlara da karşılaşma öncesi Passolig kart alımıyla ilgili uyarılarda bulundu. Yapılan açıklamada şu sözler yer aldı.“Biletlerinizi http://Passo.com.tr/ üzerinden ve Denizli Atatürk Stadyumu önündeki gişelerden alabilirsiniz. Maç günü oluşan yoğunluk sebebiyle taraftarlarımızın biletlerini maç gününden önce almasını rica ediyoruz.

Maç günü gişelerimizde Passolig kart çıkartma işlemleri yapılmamaktadır. Gişelerimizden Passolig kartı almak isteyen taraftarlarımızın maç gününden önce işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Denizli Atatürk Stadyumu önündeki Passolig gişeleri 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.”

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205