Elektronik reklam panoları geliyor

De­niz­li Ata­türk Stadı’nda bu kez saha ke­na­rın­da­ki ru­lo­pan­lar de­ği­şi­yor. Bir İzmir fir­ma­sı saha ke­na­rın­da­ki rek­lam pa­no­la­rı­nı ta­ma­men elekt­ro­nik ya­pacak.

Elektronik reklam panoları geliyor

Denizli yeni stadyuma kavuşamadı ancak Atatürk Stadı’nda tadilat ve yenilemeler gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Önceki sezonlarda skorboardı, basın toplantı odaları yenilenen statta son olarak protokol tribününe düzenleme yapılmış ve genişletilmişti. Denizli Atatürk Stadyumu’nda bu kez reklam panoları değişecek. İki kale arkası ve maraton tribünü önünde bulunan rulopanlar tamamen değişecek. Yeşil siyahlılar rulopanlara reklam almakta oldukça zorlanıyordu.

KURMAYLAR ANLAŞMA SAĞLADI

Altınordu maçından itibaren elektronik reklam panolarının devreye gireceği açıklandı. Denizlispor Başkan Yardımcıları Kaan Şanlıkan, Engin Şahin ve Taner Atilla’nın konuyla ilgili yaklaşık 2 haftadır çalışma yürüttüğü ve İzmir merkezli Birfikir Medya firması ile anlaşma sağladığı ifade edildi.

ŞANLIKAN: “REKLAMLARIMIZ DAHA ŞIK GÖRÜNECEK”

Elektronik reklam panoları ile kulübün reklam gelirlerini artırmayı planlayan yeşil siyahlılarda Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan, “ Uygun maliyetler ile stadımızın daha modern bir görüntüye kavuşmasını ve reklam gelirlerinde ciddi artış sağlamayı hedefliyoruz. Birfikir ile yaptığımız görüşmeler sonuçlandı ve rulopanlar iptal edilerek dijital reklam panolarının montajı başladı. Artık reklamlarımız daha şık görünecek” dedi.

SPOR REK­LAM PA­NO­LA­RI

De­niz­li Ata­türk Stadı’na dö­şe­necek yük­sek tek­no­lo­ji­li LCD rek­lam pa­nel­le­ri bu alan­da uzman olan Bir­fi­kir Medya’nın te­da­rikçi­li­ğin­de De­niz­li’ye ge­li­yor. Rek­lam ka­li­te­si­ni yük­sel­tecek pa­nel­ler aynı za­man­da çarp­ma ve dar­be­le­re karşı da son de­re­ce da­ya­nık­lı ma­ter­yal­den imal edi­li­yor. Tür­ki­ye’de pek çok stadı rek­lam pa­no­la­rı ile do­na­tan firma pa­no­la­rın De­niz­li Ata­türk Stadı’nın at­mos­fe­ri­ni de de­ğiş­ti­re­ce­ği­ni sa­vu­nu­yor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER