ERDİNÇ BALTO KADROYA KATILDI

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Takımı Genel Menajeri Çağlar Turan, takım olarak lige iyi hazırlandıklarını ve TB2L’de Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade etti ve tecrübeli uzun Erdinç Balto’yu kadroya dahil ettiklerini açıkladı.

ERDİNÇ BALTO KADROYA KATILDI

Türkiye Basketbol 2.Ligi’nde mücadele edecek olan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Takımı, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Günde çift antrenman yaparak sezon hazırlıklarını sürdüren mavi yeşillilerde oyuncuların hırsı ve motivasyonu dikkat çekiyor. Takımın Genel Menajeri Çağlar Turan, “Çalışmalarımız çok güzel devam ediyor. Bu yıl Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket olarak 3 Eylül’de sezonu açtık. Günde çift antrenmanla hazırlıklarımıza son sürat devam ediyoruz. Tabi ki amacımız, TB2L’de Denizli’yi temsil etmenin vermiş olduğu sorumlulukla ligi en üst seviyede bitirmek istiyoruz. Bu yönde de idari yönetimimiz ve teknik heyetimiz tüm çalışmaları, tüm fedakârlıklarla tam hızıyla sürdürüyor. Bu yıl basketbol 2.liginde 21 takım var. Biz 11 takımın olduğu A grubunda mücadele edeceğiz. Normal sezonu inşallah Mart sonunda zirvede bitirmek istiyoruz. Play-Off’lara en üst sıradan katılmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“ERDİNÇ BALTO İHTİYACIMIZ OLAN OYUNCUYDU”
Tecrübeli oyuncu Erdinç Balto’yu takıma kazandırdıklarını ifade eden Menajer Turan “Erdinç Balto kadromuza yeni katıldı. Son transferimiz. 4 numarada transfer arayışlarımız devam ediyordu. Uzun araştırmalar sonucu hocamızın vermiş olduğu rapor doğrultusunda Erdinç Balto’da karar kıldık. İnşallah kendisi takımımıza katkılar sağlayacaktır. Kendisini Haliliye Belediyesi’nden de takip ediyorduk. İhtiyacımız olan oyuncumuzu ‘aldık’ diyebiliriz” şeklinde son verdi.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER