ERGİNER: 'BİZ BİR AMAÇ İÇİN BURADAYIZ'

ERGİNER: 'BİZ BİR AMAÇ İÇİN BURADAYIZ'

Denizlispor Teknik Direktörü Reha Erginer, Samsunspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, 6 puanlık bir maçtı şansımızı değerlendiremedik diye konuştu.

Kendileri açısından çok önemli karşılaşmalara çıktıklarını belirten Teknik Direktör Reha Erginer, “ Bizim için 6 puanlık bir karşılaşmaya çıktık. 3 puanı kazanıp üstteki gruba tutunmak istiyorduk. Böyle bir şansı değerlendiremedik. İlk yarıda golü bulabilirdik. Ancak her karşılaşmada yaşadığımız sıkıntıyı bu maçta da yaşadık. 3. bölgede aktif olamadık. Fakat oyuncularım ellerinden gelen her şeyi yaptı” diye konuştu.

“DİSİPLİN KURULUNU ELEŞTİRECEK DEĞİLİM”
Takımda kadro derinliği olmadığı için sıkıntı çektiklerini söyleyen Erginer, “ Oyuncu kaybına tahammülümüz yok. Moritz bugün bizle beraber değildi. İki ayrı maddeden 5 maç ceza aldı. Verdikleri normal bir karar diye düşünüyorum. Oyuncunun saha içerisindeki yaptığı bu davranışlar kabul edilemez. Sorumsuzluk olarak değerlendiriyorum. Disiplin kurulunu eleştirecek değilim. Biz bir amaç için buradayız. Herkes işinin gereğini yapmak zorunda. Sorumsuzca kart görmemek gerekiyor” dedi.

“KALİTELİ OYUNCU GELMEYECEKSE,  HİÇ GELMESİN”
Transfer çalışmalarına başladıklarını da sözlerine ekleyen Erginer, “ Bu takıma transferin şart olduğunu herkes biliyor. Buraya kaliteli oyuncular gelmeli. Ben Denizlispor’a gelirken bu sıkıntıları bilerek geldim. Doğru ve iyi oyuncu almak şart. Kaliteli oyuncu gelmeyecekse hiç gelmesin, bunu yönetime de aktardım” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211