Ertuğrul zehir zemberek

Denizlispor eski kaptanı ve Sportif Direktörü Bülent Ertuğrul, sosyal medya hesabından, Denizlispor teknik ekibindeki oluşuma ve yönetime sert eleştirilerde bulundu. “Ahbap çavuş ilişkisiyle kulüp yönetilmez” diyen Ertuğrul, “Denizlispor büyük camiadır. İş ve işçi bulma kurumu değildir” dedi.

Ertuğrul zehir zemberek

Yeni sezon hazırlıklarına Pazartesi günü yaptığı antrenmanla başlayan Denizlispor’da Teknik ekibe Feyyaz Uçar, Levent Kartop ve Kortan Aktürk dahil edilmiş, geçtiğimiz sezon teknik ekipte yer alan Mustafa Keçeli ile yollar ayrılmıştı.

“HERKES OTURDUĞU KOLTUĞUN FARKINA VARSIN”

Denizlispor’un eski kaptanlarından ve Sportif Direktörlerinden Bülent Ertuğrul sosyal medya hesaplarından teknik ekipteki oluşuma ve yönetime sert eleştiriler getirdi.

Ertuğrul sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu sözleri kullandı:

“Evden, halı sahadan, kahveden, köyden toplanan ekip, 5.Hafta hoca gider. 10.hafta yönetim. Vizyon yok, duruş yok, ahbap çavuş ilişkisiyle kulüp yönetilmez. Denizlispor büyük camiadır, iş ve işçi bulma kurumu değildir. Herkes oturduğu koltuğun farkında olsun… Sarayköy’den ileri gidip bir tane canlı maç seyretmeyen, vizyonu olmayan, Konyalılar bu kulüpte görev alamaz. Kupayı cezaevine gönderen çapsız yönetimden ne beklenir ki başka... Yücel Hoca, Utku Hoca ve Feyyaz Hoca hariç, onlara saygım sonsuz çünkü yaptıkları ve kariyerleri ortada... Bu kulübün sahibi DENİZLİLİLER VE DENİZLİSPORLULARDIR... Konyalı Antalyalılar değil...”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER