Fenerbahçe mağlubiyeti sonrası açıklama!

Fenerbahçe Beko mağlubiyetinin ardından açıklama yapan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başantrenör Zafer Aktaş; “Özellikle ilk yarıda istediğimiz işleri hem hücumda hem savunmada sahaya yansıtabildik. Oyuncularımı ve staffımı gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Fenerbahçe mağlubiyeti sonrası açıklama!

ING Basketbol Süper Ligi'nin 8. haftasında Fenerbahçe Beko ile karşılaşan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, sahadan 85-77 mağlup ayrıldı.

Fenerbahçe yenilgisinin ardından açıklama yağan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başantrenör Zafer Aktaş; “Bugün özellikle ilk yarıda istediğimiz işleri hem hücumda hem savunmada sahaya yansıtabildik. Ama özellikle ilk yarının son birkaç dakikası ve üçüncü periyodun başındaki basit hatalarımızı Fenerbahçe Beko Takımı net bir şekilde cezalandırdı ve skorda geri düştük. Tekrar geri geldik ama bu bizim için yeterli olmadı. Bugün yeni oyuncumuz Kalin Lucas’ı da rotasyonumuza dahil ettik. İlk maçı olmasına rağmen takımla uyumundan memnunum ve bize çok faydalı olacağın kanaatindeyim. Tüm oyuncularımı ve staffımı gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ediyorum, bizi İstanbul’da yalnız bırakmayan yönetimimize ve sponsorumuz Yukatel Ailesine desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER