Feyyaz Ceşen’e teşekkür plaketi

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu önceki başkanı Feyyaz Ceşen’e Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından Denizli ve Türk sporuna yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verildi.

Feyyaz Ceşen’e teşekkür plaketi

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK), Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda 13 yılla en uzun süre başkanlık yapan isim olan Feyyaz Ceşen’i unutmadı. Antalya’da düzenlenen TASKK 43. Başkanlar Kurulu Toplantısı’na davet edilen Ceşen’e Denizli ve Türk futboluna yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

Antalya Belek’te bulunan Sirene Otel’de düzenlenen törende; Feyyaz Ceşen’e plaketini, TASKK Başkanı olan ve aynı zamanda TFF Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Sorumlusu olan Ali Düşmez verdi. Yıllarca amatör futbol için görev yaptığını ifade eden Feyyaz Ceşen, “Amatör sevgisi hiçbir zaman ben de eksilmedi. Son 13 yılı başkanlık olmak üzere ASKF yönetiminde 20 yıl boyunca görev yapmış biri olarak Denizlimizin adını yıllarca üst yönetimlerde duyurmanın onurunu yaşadım. Verilen bunca emeği unutmayan TASKK Başkanımız Ali Düşmez’e teşekkür ederim. Yaşadığım sürece amatörlere hizmet etmeye devam edeceğim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER