FİKRET ORMAN AÇILIŞ İÇİN DENİZLİ'YE GELİYOR

FİKRET ORMAN AÇILIŞ İÇİN DENİZLİ'YE GELİYOR

Bir süredir faal durumda olan Denizli Beşiktaşlılar Derneği, resmi açılışını 19 Aralık salı günü Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirecek.
Şampiyonlar Ligi’nde tarih yazarak yoluna devam eden Beşiktaş’ın Denizlili gönüldaşları 19 Aralık salı günü önemli bir etkinlik için bir araya geliyor. Denizli’de bir süredir faaliyet gösteren Denizli Beşiktaşlılar Derneği resmi açılışını Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın katılımı ile gerçekleştirecek. Denizli Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışı salı günü Kartal Yuvası ile birlikte yapılacak. Başkan Orman kurmayları Ahmet Nur Çebi, Hakan Özköse, Hüseyin Mican ve Denizlili işadamı ve yönetim kurulu üyesi Deniz Atalay ile birlikte açılışta yer alacak.
Dernek binasının açılışı 19 Aralık Salı günü saat 13:00’de gerçekleşecek. Aynı akşam Colossea Otel’de bir de gala yemeği organize edilecek. Saat 20:00’de başlayacak galaya yine Baş kan Orman ve yönetim kurulu üyeleri katılacak. Denizli Beşiktaşlılar Derneği’nden yapılan açıklamada tüm üyelerin gerek açılış gerekse gala yemeğine ilişkin mesajla bilgilendirileceği belirtildi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211