FIRAT: 'BORÇLAR AŞAĞI ÇEKİLDİ. SIRA ŞİMDİ SAHADA ŞAHA KALKMAKTA'

FIRAT: 'BORÇLAR AŞAĞI ÇEKİLDİ. SIRA ŞİMDİ SAHADA ŞAHA KALKMAKTA'

Maddi olarak Denizlispor’un iyi yolda olduklarını belirten Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, “Sportif olarak da ikinci yarıda başarılı olacağız. Transfer görüşmelerimizi son derece ince eleyip sık dokuyarak yapıyoruz” dedi

TFF 1. Lig'de sportif açıdan kötü günler geçiren Denizlispor'da Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, mali anlamda kulüp olarak başarıyı yakaladıklarını ancak sportif anlamda ise çıtayı yükseltemediklerini söyledi.

DENİZLİSPOR İYİ YOLDA
Yönetim olarak suçlu olduklarını belirten Fırat, "Takımı nasıl iyi bir noktaya getirdiysek, yukarıya da çıkartırız. Göreve geldiğimizde futbolcumuz yoktu. İki hedefimiz vardı. Mali açıdan borçları aşağı çekerken, sportif anlamda da yukarılarda olmak istiyorduk. Ancak ikinci hedefte bazı sorunlar yüzünden suçumuz oldu" dedi.

BAŞARI GELECEK
Sportif başarıyı yakalayacaklarına da inançlarının tam olduğunu belirten asbaşkan Ali Fırat şöyle konuştu: "Sportif başarıyı da yakalayabiliriz. Bugün FIFA'da yabancı dosyası olmayan iki takım var. Biri Giresunspor diğeri de biziz. Başarısızlığı telafi anlamında zamanımız var. Sezon sonunu bekleyelim ve o zaman konuşalım. Puan silme cezaları ortadan kalktı. Borçlar aşağı çekildi. Sıra şimdi sahada şaha kalkmakta."dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER