FIRAT, BULAK’A SERT ÇIKTI! “OĞUZ BABASININ OĞLU MU? EMİR ERİ Mİ?”

Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak’ın Oğuz Yılmaz transferiyle ilgili, Denizlispor’u ve Yücel İldiz’i eleştirmesine sert çıktı. Fırat, “ Hocanın açıklamaları abesle iştigal” dedi.

FIRAT, BULAK’A SERT ÇIKTI!  “OĞUZ BABASININ OĞLU MU? EMİR ERİ Mİ?”

Denizlispor ile Balıkesirspor Baltok arasında ipler geriliyor. Yeşil siyahlıların sözleşmesini tek taraflı feshetmesinin ardından 1.5 yıllık anlaşma sağladığı Oğuz Yılmaz transferiyle ilgili Giray Bulak’ın açıklamaları Denizlisporlu kurmayları kızdırdı.

FIRAT: “ETİKTEN AHLAKTAN BİZE BAHSEDEMEZLER”

Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, “ Boşa çıkmış bir oyuncuyu bize almayın deme hakkına sahip değiller. Bize etikten ahlaktan bahsedemezler. Denizlispor centilmenliğiyle ön plana çıkan bir takım oldu her zaman…  Sizler oyuncuya karşı sorumluluklarınızı yerine getirememişsiniz. Çocukta boşa çıkmış. Oğuz Yılmaz, Giray Bulak’ın babasının çocuğu mu, emir eri mi? Biz Oğuz’u almasak başka takımlar alacaktı. Giray Bulak tecrübeli bir isim ancak bu açıklama abesle iştigal bir açıklama olmuş” diye konuştu.

SÖZLEŞMELİ OYUNCULARIMIZA TEKLİF EDİYORLAR

Fırat sözleşmesi devam eden oyunculara uçuk rakamlar teklif edilmesine rağmen böyle ifadeler kullanmadık diyerek şu sözleri söyledi: “Bugün sözleşmeli oyuncularımıza gayri resmi teklifler, uçuk rakamlar teklif ediliyor. Önceki sezonlarda buradan futbolcularımızı kaçırdılar. Biz transfer yasağı ile uğraşırken böyle durumlarla karşılaştık. Sözleşmeli oyuncularımız gitti”

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211