FIRAT: 'EN AZ 3 TAKVİYE DAHA YAPACAĞIZ'

FIRAT: 'EN AZ 3 TAKVİYE DAHA YAPACAĞIZ'

Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat açıklamalarda bulundu. Yeşil-siyahlı takımın Antalya’da çok verimli bir kamp dönemi geçirdiğini söyleyen Fırat, takıma da en az 3 ismin katılacağını kaydetti

 Antalya kampını bitirerek Denizli’ye dönen ve çalışmalarını burada sürdüren Denizlispor ile ilgili Ali Fırat dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Transferde çalışmaların sürdüğünü ve en yakın zamanda yeni isimlerin takıma katılacağını söyleyen Fırat, “Taraftarın gönlü rahat olsun” dedi.

“KAMP ÇOK İYİ GEÇTİ”
Antalya’da 12 gün boyunca kamp yapan yeşil-siyahlıların 2. Yarıya çok iyi hazırlandığını ifade eden Asbaşkan Fırat, “ Antalya kampı bizim için çok iyi geçti. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Bu çalışmaların meyvesini en yakın zamanda alacağız” dedi.

“TRANSFER ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”
Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Asbaşkan Fırat en az 3 takviye daha yapacaklarını kaydederek şu sözleri söyledi: “ Şu anda 4 ismi takıma kazandırdık. Katılan isimlerle birlikte eksik bölgemiz kalmadı. Yeni gelecek isimlerde takımda rekabeti arttıracak isimler olacak. Savunmaya, orta sahaya ve forvete bir isim daha alacağız. Bunların dışında kanatlara da ihtiyaç duyulması halinde transfer yapmayı düşünüyoruz. Takıma yeni katılacak isimlerin uyum süreci ile ilgili de bir sıkıntı olacağını düşünmüyoruz. Yedek kulübesinden de gelerek bize katkı sağlayacak isimler olacağı için bu durum bizi fazla etkilemeyecek. Çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

 

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221